Królowa Letizia zachwyciła spódnicą w pepitkę na spotkaniu w Madrycie. Postawiła na gustowne dodatki. Klasa sama w sobie

Królowa Letizia zadała szyku na spotkaniu Królewskiej Rady ds. Niepełnosprawności, które odbyło się w Madrycie. 48-letnia żona hiszpańskiego króla Felipe VI Burbona znów obroniła swój status ikony mody.

Królowa Letizia to jedna z najlepiej ubranych monarchiń. Żona hiszpańskiego króla Felipe VI Burbona uchodzi za ikonę stylu, a przez zagraniczną prasę nazywana jest "hiszpańską księżną Kate" (choć w rodzinę królewską wżeniła się pierwsza od niej). Jej stylizacje zawsze są eleganckie i dopasowane do rangi wydarzenia. 48-latka stawia na niezawodną klasykę i próżno u niej szukać wymyślnych strojów rodem z brytyjskiego dworu. Letizia niedawno wzięła udział w finale szóstej edycji gali "Nacionales de la Industria de la Moda", w której nagrodzono osoby z branży modowej. Królowa chętnie pozowała do zdjęć, a jej czarno-beżowa stylizacja okazała się strzałem w dziesiątkę.

Królowa LetiziaKrólowa Letizia zadała szyku na rozdaniu nagród modowych. Jej stylizacja to hit

Królowa Letizia zachwyciła spódnicą w pepitkę na spotkaniu królewskiej rady

Żona Felipe VI Burbona pojawiła się na spotkaniu Królewskiej Rady ds. Niepełnosprawności i znów dała się uchwycić fotoreporterom. Tym razem miała na sobie prostą bordową bluzkę z długim rękawem, do której dobrała wąska spódnicę do kolan, zdobioną motywem pepitki. Stylizację dopełniał czarny szeroki pas, klasyczna bordowa kopertówka oraz szpilki z noskiem w szpic. Wrażenie robił także prosty biały płaszcz, który królowa miała zarzucony na ramiona.

Królowa LetiziaKrólowa Letizia East News

Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Zobacz też: Królowa Letizia w różowej sukience z rozcięciem i wysokich szpilkach. Co za figura! Nie możemy się napatrzeć

Królowa Letizia jest lubiana przez Hiszpanów i uchodzi za kobietę stanowczą i pewną siebie. Zanim wyszła za następcę tronu Hiszpanii, była żoną nauczyciela literatury. Ich związek zakończył się jednak rozwodem w 1999 roku. Cztery lata później książę Felipe zaręczył się z rozwódką, a w 2004 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłosnej relacji są dwie córki: Eleonora i Sofia.

Królowa LetiziaKsiężna Kate ma poważną konkurencję. Królowa Letizia staje się prawdziwą ikoną mody

Zobaczcie, jak wypełniała swoje królewskie obowiązki. Prawdziwa znawczyni mody?