Eva Minge skomentowała wybory w USA. W zaskakującym wpisie zrobiła jeden błąd. Internauci od razu go wyłapali

Eva Minge zasugerowała, że gdyby Ivana Trump nadal stała u boku Donalda, wynik wyborów byłby inny. Przy okazji wyjaśniania swojej wizji, projektantka nie ustrzegła się błędu.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych wzbudzają wiele emocji. W końcu od czterech dni trwa zaciekła walka pomiędzy Donaldem Trumpem a Joe Bidenem. Według ostatnich głosów szansę na wygraną ma ten drugi. Sam Trump upiera się, że wybory zostały sfałszowane, ponieważ część głosów została oddana korespondencyjne. Teraz swoje zdanie wyraziła Eva Minge, która twierdzi, że bacznie śledzi to, co dzieje się za oceanem.

Zobacz wideo Trump: Z tego, co wiem, już wygraliśmy

Eva Minge komentuje wybory w Stanach Zjednoczonych

Polska projektantka pokusiła się o długi post, który opublikowała na Instagramie. Minge wspomniała spotkanie z Ivaną Trump, byłą żoną Donalda Trumpa. Zasugerowała, że gdyby nadal byli w związku, wynik wyborów wyglądałby inaczej.

[...] Ivana u nas kojarzy się z ekscentryczną blondyną, niegdyś piękną kobietą a później...charakterystyczną. Dla mnie była i jest wyjątkowa jak na naszą płeć. Odważna, zdeterminowana, pracoholiczka, która odkrywszy, iż życie mija bezpowrotnie zaczęła z niego korzystać. Trump zrobił najgorszą rzecz w swoim życiu, wymieniając ją na lalkę fitness. [...] Trump wymienił Ivanę i choć jego własna matka mocno stanęła po stronie synowej, dopiął rozwodu. Matka dla Trumpa była pierwowzorem kobiety i udanego biznesu, choć nigdy o tym nie wspominał, hołubiąc ojca, zresztą za aprobatą matki. Mądre samice nie pchają się w kamerę przed swoich samców. [...] Trump żeniąc się z miss fitness, był już tak nieszczęśliwy, że pozostało mu grać chwile, by przeskoczyć do kolejnej Czeszki. Ivana jak przystało na kobietę z klasą, po „śmierci wroga” zaprzyjaźniła się z jej następczynią. Spokojna o swój byt, na który ciężko cały czas nadal pracowała, przeżywała kolejne, gorące uczucia i żyła jak chciała ...na swój własny rachunek. Pozostała przesympatyczna, otwarta, z ogromną klasą. Gdyby, to ona stała u boku Trumpa dzisiaj wynik byłby inny - napisała.
 

Obszerny wpis podzielił internautów. Nie wszyscy zgadzają się z wypowiedzią Minge.

A skąd pomysł, że wynik byłby inny w przypadku innej żony? Trochę dziwny. Zaś stwierdzenie, że to samiec ma stać z przodu przed kamerą, bulwersujące. Ten ma stać, kto się lepiej prezentuje! Walczymy o równouprawnienie, a w podświadomości dalej kult samca?

Inni internauci wytknęli także projektancie błąd. W końcu Melania Trump pochodzi ze Słowenii, nie z Czech.

Melania jest Słowenką, dlatego nie zrozumiałam.
Melania jest ze Słowenii - pisali internauci.
Była z CZECHOSŁOWACJI, w skrócie mówiono o tym kraju Czechy. Ludzie co z wami dzisiaj ? Urodziła się w innym kraju, jaki jest tam dzisiaj. Proszę przed wykładem zasięgnąć genezy - odpisała zdenerwowana Minge.

Eva MingeEva Minge Eva Minge - Instagram

Eva Minge nie miała racji, a jej niemiły komentarz nie był na miejscu. Na szczęście chwilę później przyznała się do błędu.

No chyba faktycznie, tak macie racje - dodała.

Wyniki wyborów w Stanach Zjednoczonych poznamy już w najbliższych dniach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.