Powstanie film dokumentalny o Davidzie Beckhamie. W tle wielka miłość. Rodzina zarobi na nim fortunę!

David Beckham i jego żona Victoria wystąpią w filmie dokumentalnym o życiu sławnego piłkarza. Dokument ma pokazać "inną stronę Davida".

David i Victoria Beckhamowie są małżeństwem od ponad 20 lat i tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par show biznesu. Jak dowiedział się brytyjski magazyn "The Sun", brytyjski piłkarz  doczeka się filmu dokumentalnego o samym sobie. Platformą odpowiedzialną za realizację jest Netflix, a sami celebryci mają zarobić na tym ponad 16 milionów funtów - czyli około 80 milionów złotych.

Zobacz wideo

Dokument o życiu Davida Beckhama. Szczegóły

Film ma się składać z niepublikowanych dotąd nagrań z prywatnego życia Beckhama. Wśród nich znajdą się te ze świąt, imprez czy urodzin. Nie zabraknie również pikantnych szczegółów z jego kariery i drogi do sławy. Pojawi się również wątek miłosny, rozegrany pomiędzy Davidem a byłą członkinią Spice Girls, Victorią. 

Źródło "The Sun" twierdzi, że dokument zaskoczy widzów na całym świecie.

Pokaże zupełnie inną stronę Davida, taką, jakiej publiczność często nie widzi.

W filmie wystąpi czwórka dzieci Beckhama: Brooklyn, Romeo, Cruz oraz Harper. Pojawią się także gwiazdy piłki nożnej, takie jak Cristiano Ronaldo oraz Gary Neville. David opowie o swoich największych osiągnięciach jako zawodnika klubu Manchester United (między innymi strzelenie gola Grecji, co pozwoliło Anglii na sukcesy w Mistrzostwach Świata w 2002 roku), ale także o porażkach - takie jak wykluczenie go z boiska podczas meczu z Argentyną w 1998 roku. 

Nie podano dokładnej daty ukazania się filmu, ale najprawdopodobniej nie będzie to wcześniej niż na wiosnę 2022 roku. Nie możecie doczekać się premiery?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.