Powstanie film dokumentalny o Davidzie Beckhamie. W tle wielka miłość. Rodzina zarobi na nim fortunę!

David Beckham i jego żona Victoria wystąpią w filmie dokumentalnym o życiu sławnego piłkarza. Dokument ma pokazać "inną stronę Davida".

David i Victoria Beckhamowie są małżeństwem od ponad 20 lat i tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par show biznesu. Jak dowiedział się brytyjski magazyn "The Sun", brytyjski piłkarz  doczeka się filmu dokumentalnego o samym sobie. Platformą odpowiedzialną za realizację jest Netflix, a sami celebryci mają zarobić na tym ponad 16 milionów funtów - czyli około 80 milionów złotych.

Zobacz wideo

David i Victoria BeckhamowieVictoria i David Beckhamowie przeszli koronawirusa kilka miesięcy temu

Dokument o życiu Davida Beckhama. Szczegóły

Film ma się składać z niepublikowanych dotąd nagrań z prywatnego życia Beckhama. Wśród nich znajdą się te ze świąt, imprez czy urodzin. Nie zabraknie również pikantnych szczegółów z jego kariery i drogi do sławy. Pojawi się również wątek miłosny, rozegrany pomiędzy Davidem a byłą członkinią Spice Girls, Victorią. 

David Beckham i Victoria BeckhamDavid i Victoria Beckhamowie świętują 21. rocznicę ślubu. Sami wykonali rocznicowe prezenty

Źródło "The Sun" twierdzi, że dokument zaskoczy widzów na całym świecie.

Pokaże zupełnie inną stronę Davida, taką, jakiej publiczność często nie widzi.

W filmie wystąpi czwórka dzieci Beckhama: Brooklyn, Romeo, Cruz oraz Harper. Pojawią się także gwiazdy piłki nożnej, takie jak Cristiano Ronaldo oraz Gary Neville. David opowie o swoich największych osiągnięciach jako zawodnika klubu Manchester United (między innymi strzelenie gola Grecji, co pozwoliło Anglii na sukcesy w Mistrzostwach Świata w 2002 roku), ale także o porażkach - takie jak wykluczenie go z boiska podczas meczu z Argentyną w 1998 roku. 

Nie podano dokładnej daty ukazania się filmu, ale najprawdopodobniej nie będzie to wcześniej niż na wiosnę 2022 roku. Nie możecie doczekać się premiery?

Więcej o: