Szczegóły ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz. Victoria Beckham zaprojektuje dla przyszłej synowej wyjątkową suknię

Ceremonia ślubna Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz będzie jednym z najważniejszych medialnych wydarzeń w 2021 roku. Przygotowania do uroczystości idą pełną parą, a "Daily Mirror" ujawnił, że Victoria Beckham szykuje dla synowej niezwykły projekt.

Związek Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz jest dość krótki stażem, lecz intensywny. Syn brytyjskiego piłkarza po raz pierwszy spotkał dziedziczkę fortuny trzy lata temu podczas corocznego festiwalu Coachella. Ich drogi splotły się ponownie dwanaście miesięcy temu. Wtedy też amerykańska aktorka i młodziutki celebryta oficjalnie ogłosili, że są w związku. Od tej pory zdążyli się już zaręczyć i zaplanować podwójną uroczystość ślubną. Według "Daily Mirror" będzie elegancko i z przytupem.

Podwójny ślub Brooklyna Beckhama

Uroczystość zawarcia związku małżeńskiego Brooklyna i Nicoli ma odbyć się zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w USA, skąd pochodzi przyszła panna młoda. Przygotowania do ślubu zostały powierzone Beckhamom, ponieważ to właśnie im narzeczeni mogą najbardziej zaufać. Bracia Brooklyna, 18-letni Romeo i 15-letni Cruz, będą pełnić funkcję drużbów weselnych, a mistrzem ceremonii ma zostać sam David Beckham. Victoria natomiast zajęła się projektowaniem sukni ślubnej dla swojej przyszłej synowej. Kreacja ma być niepowtarzalna i prawdopodobnie nie pojawi się w najnowszej kolekcji założonej przez byłą wokalistkę Spice Girls marki odzieżowej. Nicola już kiedyś miała okazję nosić ubrania reklamowane nazwiskiem "teściowej". 

 

W brytyjskich mediach spekuluje się, że za oprawę muzyczną ceremonii ślubnej może być odpowiedzialny sam Elton John, który jest ojcem chrzestnym Brooklyna. Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Na zaplanowanym na 2021 rok wydarzeniu nie zabraknie z pewnością światowej sławy gwiazd. 

Zobacz wideo Victoria i David ochrzcili najmłodsze dzieci!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.