Victoria i David Beckhamowie przeszli koronawirusa kilka miesięcy temu! Wyszło to dopiero teraz

Do mediów właśnie dotarła informacja, że Victoria i David Beckhamowie chorowali na COVID-19. Mieli się zarazić w marcu podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszą gwiazdą, która oficjalnie poinformowała fanów o tym, że ma koronawirusa, był Tom Hanks. Aktor w marcu dodał na Instagramie wpis, w którym opisał swój stan. Dodawał też zdjęcia ze szpitala, gdzie trafił po otrzymaniu pozytywnego wyniku testów. Teraz okazuje się, że w tym samym czasie chorowały także inne znane osoby. Dokładniej chodzi o Victorię i Davida Beckhamów.

David i Victoria Beckhamowie mieli koronawirusa

Zagraniczne media dotarły do informacji, że małżonkowie prawdopodobnie zarazili się podczas podróży służbowej do Stanów Zjednoczonych. Podczas jednego ze spotkań mieli mieć kontakt z osobami zakażonymi. David miał się źle czuć, u Victorii pojawiły się typowe objawy, takie jak gorączka i ból gardła. Cała rodzina Beckhamów spędziła wtedy kilka tygodni w swojej posiadłości w Wielkiej Brytanii.

Wzięli udział w kilku eleganckich imprezach, ponieważ David pełnił obowiązki promocyjne, ściskali ręce i witali się z fanami oraz różnymi dygnitarzami klubowymi. Następnie polecieli do Londynu, skąd przetransportowali się prosto do swojej posiadłości w Cotswolds - cytuje informatora Page Six.
Zobacz wideo To jedna z najbardziej zgranych rodzin

Najbardziej bolesne dla Victorii było jednak to, że nieświadomie narazili na niebezpieczeństwo osoby, z którymi mieli styczność.

Była całkowicie przerażona tym, że mogli zarażać innych i zrobiła wszystko, co w jej mocy, by zminimalizować dalsze ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. To było kilka trudnych tygodni - podkreśla informator.

Oprócz Beckhamów i Hanksa zachorowali także m.in. Dwayne Johnson i jego bliscy, książę Karol oraz dwie główne aktorki serialu "Przyjaciółki". Według nieoficjalnych źródeł chodzi o Małgorzatę Sochę i Joannę Liszowską.