Książę Karol zakażony koronawirusem! Test wyszedł pozytywny

Książę Karol jest zakażony koronawirusem. Rodzina królewska ma powody do niepokoju.
Zobacz wideo Koronawirus

Na Twitterze pojawiły się doniesienia, że 71-letni książę Karol został zarażony koronawirusem. Syn królowej Elżbiety II czuje się dobrze, ma lekkie objawy. Na szczęście jego ukochana Camilla nie zachorowała i jej test wyszedł negatywnie.

Książę Karol zarażony koronawirusem

O sytuacji rodziny królewskiej informuje na Twitterze Chris Ship, ekspert i znawca monarchii. Na bieżąco relacjonuje, co się dzieje. Książę Karol i Camilla zostali odizolowani od wszystkich. Obecnie przebywają w swoim domu Burnham w Balmoral Estate w Szkocji.

Jak na razie nie wiadomo, od kogo książę Karol mógł złapać wirusa. W ostatnich dniach wypełniał swoje obowiązki i spotykał się z różnymi ludźmi. Ship snuje jednak teorie, że do zakażenia mogło dojść podczas spotkania księcia Karola z księciem Monako. Kilka dni temu poinformowano, że u Alberta II Grimaldiego zdiagnozowano obecność wirusa.

Niestety, spełniły się największe obawy księcia Harry'ego, który bardzo martwi się o swoich bliskich. Jak podawały zagraniczne media, dzwonił do ojca i babci i prosił ich, aby uważali na siebie. Raczej nie występuje prawdopodobieństwo, by książę Karol naraził swoją matkę. Królowa Elżbieta II niedawno wyniosła się z Londynu i razem z mężem, księciem Filipem, przebywają w posiadłości w Windsorze. Odniósł się także do tego pałac, który poinformował:

Królowa pozostaje w dobrym zdrowiu. Ostatni raz widziała Księcia Walii rano 12 marca i postępowała zgodnie ze wszystkimi radami dotyczącymi bezpieczeństwa - napisał Ship.

AW

Więcej o: