Książę Karol zakażony koronawirusem! Test wyszedł pozytywny

Książę Karol jest zakażony koronawirusem. Rodzina królewska ma powody do niepokoju.
Zobacz wideo Koronawirus

Na Twitterze pojawiły się doniesienia, że 71-letni książę Karol został zarażony koronawirusem. Syn królowej Elżbiety II czuje się dobrze, ma lekkie objawy. Na szczęście jego ukochana Camilla nie zachorowała i jej test wyszedł negatywnie.

Książę Karol zarażony koronawirusem

O sytuacji rodziny królewskiej informuje na Twitterze Chris Ship, ekspert i znawca monarchii. Na bieżąco relacjonuje, co się dzieje. Książę Karol i Camilla zostali odizolowani od wszystkich. Obecnie przebywają w swoim domu Burnham w Balmoral Estate w Szkocji.

Jak na razie nie wiadomo, od kogo książę Karol mógł złapać wirusa. W ostatnich dniach wypełniał swoje obowiązki i spotykał się z różnymi ludźmi. Ship snuje jednak teorie, że do zakażenia mogło dojść podczas spotkania księcia Karola z księciem Monako. Kilka dni temu poinformowano, że u Alberta II Grimaldiego zdiagnozowano obecność wirusa.

Niestety, spełniły się największe obawy księcia Harry'ego, który bardzo martwi się o swoich bliskich. Jak podawały zagraniczne media, dzwonił do ojca i babci i prosił ich, aby uważali na siebie. Raczej nie występuje prawdopodobieństwo, by książę Karol naraził swoją matkę. Królowa Elżbieta II niedawno wyniosła się z Londynu i razem z mężem, księciem Filipem, przebywają w posiadłości w Windsorze. Odniósł się także do tego pałac, który poinformował:

Królowa pozostaje w dobrym zdrowiu. Ostatni raz widziała Księcia Walii rano 12 marca i postępowała zgodnie ze wszystkimi radami dotyczącymi bezpieczeństwa - napisał Ship.

AW

Więcej o:
Komentarze (124)
Książę Karol zakażony koronawirusem!
Zaloguj się
 • szimeon33

  Oceniono 20 razy 16

  zobaczymy czy zda test na odporność jaką zafundował im premier.

 • junk92508

  Oceniono 22 razy 16

  Śierć tysięcy starszych ludzi to poświęcenie które Johnson i Kaczyński sa gotowi ponieść...

 • la_bola

  Oceniono 19 razy 15

  Jeżdził po kraju i spotykał się w wieloma osobami. Dudusiu, oto godny wzór do naśladowania, nie ustawaj w prowadzeniu kampanii.

 • gortahork

  Oceniono 18 razy 14

  ,,Królowa wyniosła się'' wynieść to sie może szrotówek kasztaniaczek, troche szacunku do pozycji i wieku. Opuściła, przeniosła się, tymczasowo przeprowadziła...

 • wie-gaw144

  Oceniono 12 razy 10

  Coś nasz Adrian przycichł?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX