David Beckham całuje dziewięcioletnią córkę w usta. Jego zachowanie podzieliło internautów

Victoria Beckham opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jej mąż całuje dziewięcioletnią Harper w usta. W komentarzach internauci wyrazili, co o tym myślą.

David i Victoria Beckhamowie stworzyli jedną z bardziej udanych rodzin w show-biznesie. Uważają, że czwórka ich dzieci jest dla nich najważniejsza na świecie, co często podkreślają w mediach społecznościowych. Mocno się wspierają i pokazują, jak uwielbiają razem spędzać czas. Małżonkowie mają trzech synów oraz córkę. Najmłodsza Harper jest oczkiem w głowie rodziców i starszych braci.

David Beckham całuje córkę w usta

Beckhamowie nie wstydzą się publicznie okazywać sobie czułości. Na zdjęciach pozują objęci, czasami obdarzają się pocałunkami. Tym razem Victoria dodała zdjęcie, na którym jej mąż całuje daje buziaka w usta córce.

Najlepszy tatuś - napisała pod spodem.
 

Komentarze są bardzo różne. Jedni zachwycają się więzią, jaka łączy ojca z córką. Piszą, że chcieliby, by tak samo było w ich rodzinach. Inni są nieco zdezorientowani i uważają, że dziewczynka jest już za duża na takie buziaki.

Uwielbiam waszą rodzinę, ale nigdy nie rozumiałam pocałunków, które dajecie dzieciom w usta.
Dlaczego David całuje Harper w usta? - piszą.
Zobacz wideo Oni uwielbiają spędzać razem czas

To kolejny raz, kiedy zdjęcie całujących Beckhamów córkę w usta poruszyło fanów. Trzy lata temu David  po raz pierwszy musiał się z tego tłumaczyć:

Lubimy okazywać miłość naszym dzieciom. Zostałem skrytykowany za to, że pocałowałem w usta córkę. Całuję w usta wszystkie moje dzieci. No może z wyjątkiem Brooklyna, on ma 18 lat i to byłoby już nieco dziwne - wyjaśnił wtedy.

Zaś w 2016 roku to Victoria wywołała sporą dyskusję. Część komentujących nazwała takie zachowanie niewłaściwym, za to inni, w ramach wsparcia dla projektantki, zaczęli publikować swoje zdjęcia z dziećmi.

A Wy co uważacie?

Więcej o: