Małgorzata Kożuchowska dodała zdjęcie z dzieciństwa. Była przesłodka

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na InstaStories zdjęcie, na którym pozuje jako mała dziewczynka.

Gwiazdy uwielbiają wracać pamięcią do swoich dziecięcych lat. Jedni przywołują wspomnienia i dzielą się różnymi zabawnymi historiami, inni, tak jak np. Olga Frycz, opisują ulubione zabawki. Wielu publikuje także swoje zdjęcia, na których pozują jako kilkuletnie dzieci. Teraz takim ujęciem podzieliła się z fanami Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz wideo Niektórzy nic się nie zmienili

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z dzieciństwa

Aktorka na InstaStories dodała wiele zdjęć, na których oprócz niej znalazł się także jej sześcioletni syn Jan. Wybrali się całą rodziną nad morze, gdzie miło spędzają czas. Wśród nich znalazło się czarno-białe, na którym pozuje jako kilkuletnia dziewczynka. Była przesłodka! Na ujęciu ma związane włosy, a w nich dwie kokardy. Widać, że już wtedy doskonale czuła się przed obiektywem, bo pozowała jak zawodowiec.

Małgorzata Kożuchowska w dzieciństwieMałgorzata Kożuchowska w dzieciństwie Instagram.com/ malgorzatakozuchowska_

Kogo jeszcze mogliśmy zobaczyć na zdjęciu z dzieciństwa? Takie ujęcie udostępniła niedawno m.in. Anna Mucha. Zrobiła to z okazji 40. urodzin. Przy okazji zdradziła, że nie była najgrzeczniejszą dziewczynką:

Jak byłam dzieckiem, biegałam po podwórku z nożem (tak, tak... takie to były czasy!), talią kart i patykiem... Nóż służył do gry w wojnę (...), talia kart do... flirtu (!), a patyk „robił” za mikrofon, bo bawiłam się w... dziennikarkę! - poinformowała.

W maju taką niespodziankę przygotowała dla fanów Eva Minge. Na instagramowym profilu projektantki pojawiła się wtedy czarno-biało fotografia. Widzimy na nim 7-letnią dziewczynkę z lalką i małą kuzynką. Do nich dołączyła też Aleksandra Kwaśniewska, która wyraziła swoje zrozumienie dla uczniów. Na ujęciu mała Ola pozuje nad zeszytem i wygląda, jakby była bardzo zmęczona obowiązkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.