Eva Minge pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa. "Te same rysy twarzy". Udowodniła, że nie miała operacji plastycznych?

Eva Minge zrobiła niespodziankę swoim obserwatorom na Instagramie i pokazała stare zdjęcie sprzed lat.

Od jakiegoś czasu Eva Minge szczególnie chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Najbardziej upodobała sobie Instagram, gdzie regularnie komentuje rzeczywistość oraz doradza swoim obserwatorkom, jak żyć. Projektantka wyśmiała ostatnio między innymi majtki powiększające pupę. Tym razem zaprosiła fanów w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa i pokazała zdjęcie sprzed wielu lat.

Zobacz wideo

Eva Minge na zdjęciu z dzieciństwa

Gwiazdy chętnie chwalą się zdjęciami z dzieciństwa. Ostatnio do ich grona dołączyła Eva Minge. Na instagramowym profilu projektantki pojawiła się czarno-biało fotografia. Widzimy na nim 7-letnią dziewczynkę z lalką i małą kuzynką. Minge dodała do archiwalnej fotki bardzo długi wpis. Poruszyła w nim między innymi temat rozwodu.

To drastyczne wydarzenie, które wiele zmieniło w naszej trójce na zawsze, powoduje, że skarby chowam automatycznie na dnie przepastnej szafy w gabinecie mojego biura. To zdjęcie pochodzi z takiej właśnie rodzinnej wigilii u babci Tosi - wyznała.

 

Fani zachwycili się starym zdjęciem projektantki. W komentarzach nie brakuje komplementów, a jeden z internautów pokusił się nawet o bardzo śmiałe zdanie.

Te same rysy twarzy ma Pani jako mała dziewczynka.

A mówili, że tyle razy zmieniane - odpowiedziała Minge.

Media wielokrotnie insynuowały, że Eva poddaje się zabiegom chirurgii plastycznej. Sama zainteresowana wypiera się jednak ingerencji w urodę i twierdzi, że zmiany w jej wyglądzie są spowodowane chorobą. Zdjęcie z dzieciństwa z pewnością da do myślenia hejterom projektantki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.