Eva Minge relacjonuje farbowanie włosów. Pomyliła proporcje farb i ma nowy kolor. "Nie ma dramatu, lubię radykalne zmiany"

Eva Minge, z uwagi na izolację, zmuszona była samodzielnie zafarbować włosy. Projektantka pomyliła jednak proporcje i efekt końcowy bardzo ją zaskoczył.

Eva Minge, podobnie jak większość polskich gwiazd, przebywa w domowej izolacji. Gwiazda nie zapomina jednak o swoich fanach i utrzymuje z nimi kontakt za pośrednictwem Instagrama. Co jakiś czas projektantka wrzuca na swój profil nowe zdjęcia oraz dzieli się spostrzeżeniami na temat rzeczywistości. Teraz artystka zaprezentowała obserwatorom swój niezamierzenie odmieniony wizerunek.

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Eva Minge samodzielnie zafarbowała włosy

Eva Minge zdecydowała, że jej włosy potrzebują koloryzacji. Jako że salony fryzjerskie w naszym kraju nie przyjmują jeszcze klientów, projektantka, podobnie jak inne gwiazdy, zmuszona była wziąć sprawy w swoje ręce. Artystka zadzwoniła po wskazówki do swojej stałej fryzjerki:

To jak mam wymieszać te farby? Dwa do jednego! I te trzy dadzą ten, co chcę? Taki trochę mocniejszy miedziany? Dobra, to robię! Tak, tak dam znać! - zrelacjonowała rozmowę z fryzjerką.

Niestety, projektantka pomyliła podane przez profesjonalistkę proporcje. W efekcie otrzymała nie miedziany kolor, lecz kasztanowy.

Halo, Bożena! Nie wyszedł taki miedziany, tylko taki jakiś brąz kasztanowy. (...) Dałam przecież dwa te brązy i jeden ten rudy ! Jak to odwrotnie? (...) Pomyliłam się.

Eva Minge w nowym kolorze włosówEva Minge w nowym kolorze włosów instagram.com/eva_minge

Gwiazda potrafiła jednak odnaleźć dobre strony zaistniałej sytuacji:

A wystarczyło nie kombinować. Cóż, akurat w moim przypadku nie ma dramatu, lubię radykalne zmiany i nie płaczę nad rozlanym mlekiem. Łatwiej w tym kolorze dobrać różne clipy do włosów, przedłużacze. Świat jest tak serio obecnie, że fryzjer domowy może być dobrym pretekstem do komedii. Oby tylko takie kolorowe problemy nam towarzyszyły - podsumowała.
 

Obserwatorzy Evy Minge bardzo pozytywnie zareagowali na zmianę koloru jej włosów. W komentarzach posypały się komplementy dla projektantki:

Cudowna Kobieta z pięknymi włosami.
Ja zawsze byłam zachwycona tymi pięknymi rudościami (...). A co do brązu - dla pięknej i charakternej kobiety włosy są tylko dodatkiem - i w tym wypadku bardzo trafionym.
W tym kasztanowym też super!

Musimy przyznać, że nam też podoba się odmieniona Eva Minge! Ciekawe, czy artystka zdecyduje się jeszcze wrócić do swoich rudości. 

Więcej o: