Kylie Jenner przebrana za wojowniczkę z "Power Rangers". Halloween stało się okazją do włożenia seksownego kostiumu

Kylie Jenner standardowo jak co roku zaskoczyła wymyślną kreacją z okazji Halloween. Tym razem postawiła na seksowną wojowniczkę z "Power Rangers" i wraz ze znajomymi szalała na imprezie.

Kylie Jenner wybrała już swój strój na Halloween. Niewykluczone, że to nie jedyne przebranie inflencerki przygotowane na tę okazję. Standardowo zdecydowała się na obcisłą, podkreślającą kształty kreację. 

Kylie Jenner w Halloween przebrana za wojownika Power Rangers

Kylie Jenner co roku obchodzi Halloween, które jest dla niej okazją do zaprezentowania seksownych i często wyzywających stylizacji. Tym razem postawiła na coś zdecydowanie bardziej subtelnego, bowiem strój zasłania prawie całe ciało Jennerki. Czerwony kostium wojowniczki z "Power Rangers" z pewnością przejdzie do historii, bowiem dziewczyna zwerbowała całą ekipę znajomych, którzy również przebrali się w kombinezony kultowych bohaterów serialu z lat 90. Nie da się ukryć, że delikatnie odbiegały od tych pierwotnie noszonych przez wojowników i były zdecydowanie bardziej wyzywające.

 

Jennerka zadbała o każdy szczegół swojej kreacji. Na zdjęciach i wideo udostępnianych przez nią w sieci widać, że ekipa ma ze sobą specjalne atrybuty nawiązujące do tych, które mieli serialowi bohaterowie. Wszyscy byli uzbrojeni w specjalne nadajniki służące do "łączenia się", maski na twarz i efektowne okulary. Poza tym każda z koleżanek Kylie miała specjalną perukę w kolorze swojego stroju.

Kylie JennerKylie Jenner instagram.com@kyliejenner

Zobacz też: Kylie Jenner jako Christina Aguilera na Halloween. Patrzcie na pupę w skąpych, czerwonych majtkach. PRZESEKSOWNA

Na nagraniach na Instagramie modelki widać, że ekipa bawiła się na dachu pod gołym niebem. W tle słychać muzykę i tłum znajomych Kylie. 

Podoba wam się jej kreacja?

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec bawi się ze zwierzakami na farmie dyń
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.