Omenaa Mensah przystroiła taras na jesień. W dekoracji nie zapomniała nawiązać do Strajku Kobiet

Omenaa Mensah wita polską złotą jesień, spędzając ranek na udekorowanym tarasie. To idealne miejsce na relaks!

Omenaa Mensah zgodnie ze zmianą pór roku, zmienia dekoracje na swoim balkonie. Liście roślin zdążyły już przybrać złote barwy, a dziennikarka wystawiła ozdobne królowe sezonu, czyli dynie. Nie zabrakło nawiązania do trwających protestów - Mensah pokazała charakterystyczny symbol.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazuje swoje mieszkanie

Taras Omeny Mensah w jesiennej odsłonie. Jest pięknie!

Idealny sposób na słoneczny poranek? Parę chwil z kawą na tarasie! Omenaa pochwaliła się na InstaStories błogim wypoczynkiem od zgiełku miasta, wśród roślin na tarasie z widokiem na Warszawę. Mensah kocha rośliny, a na załączonych zdjęciach widzimy modne trawy oraz kilka małych dyń ozdobnych, które przypominają o jesieni. Całość prezentuje się pięknie i na pewno każdy w tak zaprojektowanej przestrzeni mógłby się spokojnie zrelaksować!

Anna KarwanAnna Karwan urządziła sobie w domu studio marzeń. Pochwaliła się zdjęciami przed i po

Jesienny taras Omeny MensahJesienny taras Omeny Mensah Omena Mensah - InstaStories

Omenaa przygotowała też element dekoracyjny pod postacią dwóch dyń i wieńca z jesiennych liści i roślin w pomarańczowych barwach. Wydrążona uśmiechnięta dynia z pewnością od razu wszystkim skojarzy się z nadchodzącym amerykańskim świętem Halloween. Z pewnością jest to uciecha dla trzyletniego synka prezenterki. 

Magda Steczkowska na urlopie. Odniosła się do strajkuMagda Steczkowska wspiera na odległość strajkujące kobiety

Błogi wypoczynek i pamięć o rzeczach ważnych

Mensah nie zapomina również o kobietach, przypominając o trwających protestach charakterystycznym symbolem błyskawicy. Dziś mamy kolejny strajku, a gwiazdy wspierają  protestujących na wiele różnych sposobów, zarówno uczestnicząc w protestach, jak i działając w sieci.

Zobacz też: Juliette Binoche popiera Strajk Kobiet. Solidaryzuje się z polskimi kobietami. "To koszmar".

Więcej o: