Omenaa Mensah pochwaliła się zdjęciami z włoskich wakacji. Pozuje z mężem na tle zachwycającej willi

Omenaa Mensah wybrała się na wakacje do Włoch. Prezenterka zdecydowała się na spontaniczną sesję z ukochanym. Zdjęcia ukazują nie tylko miłość małżonków, lecz także piękno otaczającej ich architektury.

Omenaa Mensah nie zamierza w wakacje siedzieć w domu. Jeszcze niedawno raczyła obserwatorów zdjęciami z Chorwacji, a już przeniosła się do słonecznych Włoch. W europejskich podróżach wiernie towarzyszy jej mąż Rafał. Para postanowiła zrobić sobie szybką sesję fotograficzną, a jej efektami pochwalili się na Instagramie.

Zobacz wideo

Omenaa Mensah zaprezentowała zdjęcia z włoskich wakacji

Omenaa Mensah już od ponad roku jest szczęśliwą mężatką. Wraz z ukochanym prezenterka wykorzystuje każdą wolną chwilę, by pielęgnować łączące ich uczucie. Ostatnio małżonkowie wybrali się do Włoch, a zdjęciami z podróży podzielili się z fanami w internecie.

W oczekiwaniu na kolację - krótka sesja zdjęciowa z moim ukochanym. A co tam. Wakacje - napisała na Instagramie.

Omenaa MensahOmenaa Mensah www.instagram.com/omenaamensah/

Chociaż efekty sesji fotograficznej dowodzą tego, jak dobrze w swoim towarzystwie małżonkowie się czują i jak wiele radości daje im wspólnie spędzony czas, to przy okazji dokumentują również piękno otaczającej ich architektury. Na miejsce wypoczynku Omenaa Mensah wybrała bowiem wyjątkową włoską willę. Przyznacie, że pobyt w takim miejscu musi gwarantować niezapomniane wspomnienia!

Omenaa MensahOmenaa Mensah instagram.com/omenaamensah/

Fani prezenterki docenili sesję zdjęciową, pochwalili urodę Omeny Mensah i ucieszyli się, że chociaż w ten sposób mogą poznać nowe zakątki świata:

Szybkie sesje z ukochanym najlepsze! Zwiedzam z Państwem trochę świata.
Miłość niesamowicie emanuje od Państwa.
Ślicznie pani wygląda - czytamy w komentarzach.

A Wam jak się podobają najnowsze zdjęcia gwiazdy TVN?

Polecamy: Omenaa Mensah pochwaliła się zdjęciem odnowionej sypialni. Jest bardzo egzotycznie. "Normalnie jak w raju".