Omenaa Mensah na wakacjach w Chorwacji. Gwiazda pozuje w obiektywie męża i prezentuje zgrabne ciało. Ujęcie bez makijażu - obłęd!

Omenaa Mensah ma na co dzień mnóstwo obowiązków. Jest prawdziwą bizneswoman, która ciągle idzie do przodu. Od lat możemy podziwiać ją na szklanym ekranie, a ponadto rozwija się również na wielu innych polach. Założyła własną fundację, ma również własną markę meblową. Spełnia się też jako mama i żona. Teraz gwiazda zwolniła nieco tempa i wybrała się na wakacje do słonecznej Chorwacji.
Omenaa Mensah Omenaa Mensah Instagram @omenaamensah

Gotowa na randkę

W Chorwacji Omenaa nie zapomina o stylu. Gwiazda wzięła ze sobą kreacje, które świetnie podkreślają jej figurę. Przyznała też, że uwielbia stroić się dla swojego mężczyzny. W tej zielonej sukience i beżowych klapkach wygląda pięknie!

Omenaa Mensah Omenaa Mensah Instagram @omenaamensah

Omenaa Mensah zwiedza Chorwację

Podczas podróży towarzyszył jej Rafał Brzoska, który okazał się świetnym fotografem. Mąż gwiazdy doskonale wie, jak zrobić jej dobre zdjęcie i podkreślić naturalne piękno.

Omenaa Mensah Omenaa Mensah Instagram @omenaamensah

Wielka miłość

Zarówno Omenaa, jak i Rafał są na co dzień bardzo zajętymi osobami. Z pewnością przyda im się chwila wytchnienia w tak pięknym otoczeniu. Trzeba przyznać, że chorwackie plaże są zachwycające. Spójrzcie tylko na tę krystalicznie czystą wodę, w której odbija się błękitne niebo. Obłęd!

Wakacje w Chorwacji Wakacje w Chorwacji Instagram @omenaamensah

Stały punkt podróży

Gwiazda zapewniła na InstaStories, że Chorwacja znalazła szczególnie miejsce w jej sercu. Zapowiedziała też, że razem z Rafałem będzie tam wracać. 

Wakacje w Chorwacji Wakacje w Chorwacji Instagram @omenaamensah

Piękne krajobrazy

Chorwacja stała się ostatnio modnym kierunkiem podróży wielu znanych osób. Trudno oprzeć się tak niezwykłym widokom. To zupełnie zrozumiałe, że ten kraj zachwycił również Omenę. 

Omenaa Mensah Omenaa Mensah Instagram @rbrzoska

Naturalna piękność

Rafał, podobnie jak jego żona, jest aktywny w mediach społecznościowych i regularnie publikował ujęcia z wyjazdu. Nie zabrakło też Omeny w naturalnej wersji. Gwiazda użyła tylko szminki w soczystym kolorze i to wystarczyło, by wywołać efekt wow!

Wakacje w Chorwacji Wakacje w Chorwacji Instagram @omenaamensah

Wizyta w lokalnym kinie

Małżonkowie nie zapomnieli również o sztuce. Wybrali się do lokalnego kina znajdującego się w jednej z urokliwych kamieniczek. W oddali rozpościera się przepiękny widok chmur i morza.

Omenaa Mensah Omenaa Mensah Instagram @rbrzoska

Omenaa w obiektywie męża

Omenaa świetnie poradziłaby sobie w roli modelki. Takiej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta! Zdjęcie wykonał oczywiście jej prywatny fotograf - Rafał.

Wakacje Wakacje Instagram @omenaamensah

Prawdziwy raj

Dobrze, że Omenaa zrobiła mnóstwo zdjęć z wyjazdu. Zachowa wspomnienia na dłużej, a przy okazji jej obserwatorzy mogą nacieszyć oczy pięknymi widokami.