Omenaa Mensah świętuje pierwszą rocznicę ślubu na Instagramie. Do tej pory nie chwaliła się zdjęciami w białej sukni. Piękna!

Rok po ślubie Omena Mensaah zdecydowała się na to, żeby pokazać pierwsze fotografie z uroczystości. Okazja nie była przypadkowa.

Omenaa Mensah należy do tych gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. O jej życiu prywatnym wiadomo stosunkowo niewiele, jednak od czasu do czasu, ku uciesze fanów, celebrytka uchyla rąbka tajemnicy. Tak też było ostatnio. Prezenterka świętowała w minioną sobotę pierwszą rocznicę ślubu z Rafałem Brzoską. Z tej okazji pokazała w sieci niepublikowane zdjęcia z ceremonii, która odbyła się w Afryce.

Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd:

Zobacz wideo

Omenaa Mensah pokazała zdjęcia ze ślubu

Omenaa Mensah długo ukrywała zarówno związek z biznesmenem, jak i drugą ciążę. Teraz chętnie dzieli się zdjęciami z partnerem na Instagramie. Ciekawość wzbudziła ubiegłoroczna publikacja, na której pogodynka zrelacjonowała wspólne wakacje na Seszelach. Opisała urlop jako "tydzień miodowy", co tylko podsyciło plotki o jej zamążpójściu. Kilka miesięcy później gwiazda potwierdziła je w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Przysięgę miłości złożyliśmy sobie w RPA, w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie dzień nigdy się nie kończy - wyznała.

Teraz z okazji pierwszej rocznicy ślubu na Instagramie Mensah pojawił się okolicznościowy wpis. Gwiazda po raz pierwszy pokazała zdjęcia w sukni ślubnej. Wyglądała pięknie.

 
Przyrzekać na "końcu świata" niech znaczy RAZEM do końca świata. Dziękuje kochanie za piękny rok - napisała pod zdjęciem z ceremonii.

W komentarzach zaroiło się ciepłych słów i życzeń.

Jesteście wspaniałą parą.
Piękny rodzinny kadr.
Gratulacje. Dużo miłości! - czytamy.

Omenaa pochwaliła się też dodatkowymi zdjęciami w relacji na Instastories.

My również gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.