Anna Karwan zmienia wnętrza swojego mieszkania. Pochwaliła się zdjęciami przed i po. Jak przytulnie!

Anna Karwan efektami remontu pochwaliła się na Instagramie. Wnętrza mieszkania piosenkarki są bardzo przytulne.

Anna Karwan zadebiutowała w rodzimym show-biznesie kilka lat temu w programie "The Voice of Poland". W przeciwieństwie do innych uczestników muzycznego show udało jej się zagrzać miejsce w mediach na nieco dłużej. Wokalistka wydała dobrze sprzedającą się płytę, co zaowocowało także udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Anna Karwan chętnie relacjonuje swoje życie zawodowe w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu zdarza jej się również zdradzić nieco więcej z życia prywatnego. Tak było i tym razem, gdy pokazała, jak udało jej się wyremontować mieszkanie, a także urządzić w nim wymarzone studio. 

ZOBACZ TEŻ: Bartosz i Anna Kurkowie wreszcie zamieszkali w swoim mieszkaniu w Japonii. "Po trzech i pół tygodnia tułania się"

Anna Karwan pokazała mieszkanie 

Anna Karwan zmianę aranżacji wnętrz swoich czterech kątów zrelacjonowała na Instagramie. Piosenkarka urządza w mieszkaniu wymarzone studio nagrań. Przy okazji pochwaliła się również, jak wyglądają inne pomieszczenia. Wokalistka postawiła na ciepłe kolory, co sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze bardziej przytulne. Nie zabrakło kolorowych kanap, a także... fotela bujanego w łazience. Anna Karwan kocha muzykę, więc nic dziwnego, że w jednym z pomieszczeń znalazł się regał pełen płyt, a także książek. Zobaczcie zresztą sami. 

Anna KarwanAnna Karwan instagaram.com@aniakarwan

Podoba wam się, jak Anna Karwan urządziła swoje lokum? Więcej zdjęć z mieszkania piosenkarki zobaczycie w naszej galerii. 

Zobacz wideo Ania Karwan - "The Secret Game" z filmu "Ukryta gra"

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki wrzucił zdjęcie salonu, a uwagę kradnie jedna dekoracja. Nawet Grażyna Szapołowska skomentowała

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.