Kuba Wojewódzki wrzucił zdjęcie salonu, a uwagę kradnie jedna dekoracja. Nawet Grażyna Szapołowska skomentowała

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie swojego salonu. Widok znajomy, ale doszła nowa dekoracja.

Kuba Wojewódzki nie ma oporów przed "wpuszczaniem" fanów do mieszkania. Dziennikarz wiele razy publikował na Instagramie fotografie swoich "czterech" kątów. Nie jest więc żadną tajemnicą, że Kuba Wojewódzki mieszka luksusowo i nowocześnie. Tym razem wrzucił na Instagram zdjęcie salonu i widać na nim, że ma nową dekorację.

Zobacz: Kuba Wojewódzki sprzedaje luksusowe mieszkanie. "Tylko" za 6,5 mln zł. "Połączenie klasy, ekstrawagancji i funkcjonalności"

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

Kuba Wojewódzki pokazał salon

Nowe zdjęcie dziennikarza na Instagramie jak zwykle wywołało lawinę komentarzy. Nic dziwnego, bo widzimy na nim jego salon, a nic tak nie interesuje internautów, jak prywatne życie idoli. Salon Kuby Wojewódzkiego jest utrzymany w klasycznych barwach bieli i czerni. Nie brakuje wielkiej sofy i oryginalnego żyrandolu. Dziennikarz postanowił jednak pochwalić się nową dekoracją, a mianowicie obrazem przedstawiającym... jego samego.

Jeśli Remy Martin, to tylko w najlepszym towarzystwie... - napisał Kuba Wojewódzki w opisie zdjęcia.
 

Fani zachwycili się zarówno obrazem, jak i wykończeniem salonu. Co ciekawe, zdjęcie skomentowała nawet Grażyna Szapołowska.

Kuba, czy pościel też masz w swoich portretach? - zapytała aktorka.

Niestety, Kuba Wojewódzki nie odpowiedział na pytanie gwiazdy, więc na razie nie znamy szczegółów z jego sypialni. Tymczasem fani patrzyli na ekran telewizora i dostrzegli... Annę Muchę.

A w tle Anna Mucha.
Też tak uważam - komentowali.

Trudno powiedzieć, kto dokładnie znajduje się na ekranie, ale nie bylibyśmy zdziwieni, gdyby to faktycznie była ekspartnerka dziennikarza. W końcu nie od dziś Kuba i Anna uwielbiają podsycać plotki na swój temat.