Kuba Wojewódzki pochwalił się swoim nowym mieszkaniem na Instagramie. Fani: chyba wypada kupić większy telewizor. Serio?

Fani Kuby Wojewódzkiego wielokrotnie zastanawiali się, jak mieszka ich idol. Okazuje się, że "cztery kąty" dziennikarza są eleganckie i przytulne.

Kuba Wojewódzki od lat cieszy się przydomkiem samozwańczego "króla TVN-u". Tytuł zobowiązuje i idzie w parze z królewskimi zarobkami. Sam showman nie ukrywa, że ma słabość do drogich aut. Często chwali się też nimi w sieci. Tym razem pokazał, jak mieszka.

Kuba Wojewódzki pokazał mieszkanie

Kuba Wojewódzki niedawno sprzedał swój apartament na Powiślu i przeprowadził się do nowego mieszkania. Do tej pory nie pokazywał zdjęć z nowego lokum. Ostatnio zaspokoił jednak ciekawość swoich obserwatorów na Instagramie i zdradził, jak wyglądają jego "cztery kąty".

 

Trzeba przyznać, że mieszkanie "króla TVN-u" jest urządzone ze smakiem. Bez zbędnego przepychu, ale za to elegancko i z klasą. We wnętrzu króluje czerń - czarne są kanapa, krzesła, a nawet stół. Naszą uwagę zwrócił oryginalny żyrandol, który przełamuje ciemną kolorystykę wnętrza. Obserwatorzy skupili się jednak na czymś innym.

Chyba wypada kupić większy telewizor.
Taki mały telewizor? - czytamy w komentarzach.

Jak widać, dla niektórych ludzi wyznacznikiem komfortu i luksusu jest wielkość telewizora...

Przypomnijmy, że oprócz tego w Warszawie, Wojewódzki ma też mieszkanie w Trójmieście. Jest urządzone na bogato, ale to widok z okno robi największe wrażenie.

Pamiętacie te medialne konflikty Kuby Wojewódzkiego z innymi gwiazdami?

Zobacz wideo