Polski showman poszedł w ślady Chodakowskiej oraz Kardashianki i włożył marynarkę od Maffashion. Wygląda komicznie

Ubrania Maffashion robią coraz większą furorę na świecie i w Polsce. Jasnoniebieska marynarka spodobała się Szymonowi Majewskiemu. Udana stylizacja?

W życiu Maffashion dzieje się ostatnio bardzo dużo. Na początku września blogerka została mamą uroczego Bastiana Jana, z kolei kilka tygodni później jej kolejne "dziecko" zachwyciło świat - Kourtney Kardashian włożyła marynarkę z kolekcji jej marki. Jasnoniebieski projekt spodobał się też polskim celebrytom - ostatnio pozowała w nim Ewa Chodakowska, a teraz przyodział go... Szymon Majewski. Wyszło zabawnie?

ZOBACZ TEŻSebastian Fabijański sprzedaje penthouse na Wilanowie. Chce za niego trzy miliony. To tutaj mieszkali Maffashion. Ale luksus!

Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak świętowała urodziny kiedyś, a jak świętuje po narodzinach syna

Szymon Majewski w marynarce od Maffashion. Chciał być jak Kardashianka?

Julia Kuczyńska ma powody do radość. Marynarkę ze sklepu jej firmy "pokochali" również mężczyźni. Zdjęciem w stylowym projekcie pochwalił się Szymon Majewski. Prezenter zdecydował się zawiązać pasek w taki sam sposób, w jaki zrobiła to Ewa Chodakowska. Maffashion tak bardzo zachwyciła się widokiem nietypowego modela, że opublikowała fotografię na InstaStories. Mamy jednak nadzieję, że to jednorazowy wyskok Majewskiego, a marynarkę odda którejś z koleżanek.

Szymon MajewskiSzymon Majewski screen InstaStories @maffashion_official

Maffashion zdecydowała się otworzyć własną markę z ubraniami przy pomocy przyjaciółki, Lany Nguyen. Ubrania z kolekcji dziewczyn bardzo przypadły go gustu wielu stylistkom, które wykorzystują projekty podczas wielu sesji zdjęciowych, a Kardashianka zrobiła promocję na skalę światową.

POLECAMYMaffashion wyprawiła baby shower w luksusowym ogrodzie. Pokazała nowe zdjęcia. Wśród gości nie zabrakło znanych twarzy