Sinead O'Connor głoduje! W poruszającym wpisie poprosiła fanów o pomoc. Cierpi na poważną fobię

Sinead O'Connor cierpi na ciężki przypadek agorafobii. Doprowadziła ona do tego, że artystka głoduje. Fani mogą pomóc.

Sinead O'Connor jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w show-biznesie. Sławę zyskała w latach 90., zasłynęła coverem utworu "Nothing Compares 2 U", który do tej pory jest niezwykle popularny. W 2018 roku, po tym jak przeszła na islam, usunęła się nieco w cień. Teraz jednak opublikowała na Twitterze niepokojące wpisy, które poruszyły fanów artystki. Na szczęście mogli oni pomóc swojej idolce.

Sinead O'Connor głoduje

O'Connor przyznała, że od lat cierpi na ciężki przypadek agorafobii, czyli odczuwa irracjonalny lęk przed przebywaniem na otwartej przestrzeni, wyjściem z domu oraz przed miejscami publicznymi. Zmaga się także z niską samooceną.To wszystko doprowadziło do tego, że głoduje.

W sekrecie żyję z paraliżującą mnie agorafobią, traumą powiązaną z niską samooceną, z czym walczę od kilku lat. Ostatnio w ogóle nie jem... - napisała.

Po kilku godzinach udostępniła kolejny wpis, w którym bardziej szczegółowo opisała swoją sytuację.

Przez agorafobię nie jestem w stanie wyjść do sklepu. Głoduję. Mieszkam obecnie w bardzo odosobnionej części kraju, więc branie jedzenia na wynos nie jest możliwe. Dostawy ze sklepów spożywczych też nie wchodzą w rachubę - wytłumaczyła.

Sinead O'Connor obecnie mieszka w Irlandii, gdzie szkoli się na asystentkę medyczną. W związku z tym, że - jak wspomniała - nie ma innej możliwości zdobycia jedzenia, zwróciła się do fanów z prośbą o wskazanie firm, które dostarczają produkty osobom z problemami psychicznymi. Jej apel przyniósł oczekiwane efekty, bo artystka poinformowała później, że otrzymała dostawę.

Zobacz wideo Gwiazdy także mają problemy psychiczne