Agnieszka Woźniak-Starak próbuje sprzedać dwór, który dostała od męża. Cena przyciągnęła kupca, ale pojawił się problem

Agnieszka Woźniak-Starak od dłuższego czasu próbuje sprzedać zabytkowy dworek, który dostała w prezencie od męża. Gdy wreszcie znalazła kupca, pojawiła się przeszkoda nie do przeskoczenia.

W sierpniu media obiegła informacja, że Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje budynek, w którym miała urządzić z mężem ekskluzywny hotel ze spa. Dwór w Stachowiźnie na Mazurach, który dostała od Piotra Woźniaka-Staraka jako jeden z prezentów ślubnych, wymaga kapitalnego remontu. Zabytkowy obiekt z XIX wieku wystawiono na sprzedaż za jedyne 289 tysięcy złotych. Niska cena obiektu wynikała z problemów związanych z konserwacją budynku, która musi być przeprowadzona pod okiem konserwatora zabytków. Dworek niestety odstraszał potencjalnych nabywców.

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje dwór, który dostała od męża po ślubie. Cena zaskakuje, ale nie bez powodu jest "niska"

Agnieszka Woźniak-Starak ma problemy ze sprzedaniem dworku. Wszystko przez koronawirusa

Jak donosi "Super Express", dziennikarka po długich poszukiwaniach znalazła wreszcie kupca, jednak transakcja najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku. Zainteresowany obiektem Francuz z powodu koronawirusa nie może przyjechać do Polski i dopełnić formalności notarialnych. Zdjęcia budynku prawdopodobnie kolejny raz pojawią się w sekcji "na sprzedaż":

Agencja, która wystawiła dworek na sprzedaż, była już umówiona z mężczyzną na pierwsze oglądanie. Niestety, z powodu koronawirusa Francuz nie może przylecieć do Polski. Jak na razie poprosił o rezerwację. Jednak po 20 października nieruchomość znowu trafi na stronę agencji i każdy będzie mógł ją kupić - czytamy na łamach tabloidu.

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swój dom. Salon robi wrażenie, ale spójrzcie tylko na garderobę. Prawdziwy sztos

Wierzymy, że już niedługo zabytkowy dworek odzyska swój dawny blask.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazała dom