Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się nową fuchą w "DDTVN". Post skomentowała Kinga Rusin. Szczere słowa

Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie dołączyła do ekipy "Dzień dobry TVN". Wrzuciła zdjęcie do sieci. Skomentowała ja jej poprzedniczka.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się 30 sierpnia w studiu "Dzień dobry TVN". Dziennikarka oficjalnie została przedstawiona jako nowa gospodyni śniadaniówki. Edward Miszczak zaskoczył wszystkich swoją decyzją, ponieważ zaproponował widzom damski duet prowadzących. Obok Agnieszki występować będzie Ewa Drzyzga. Pierwsza z Pań pochwaliła się na Instagramie nową fuchą. Gratulacje słały znane koleżanki. Komentarz zdecydowała się także zostawić Kinga Rusin.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazała dom

Kinga Rusin gratuluje Agnieszce Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie post, w którym poinformowała fanów, że dołącza do redakcji tvn-owskiej śniadaniówki. Zdjęcie skomentowała Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska, Zosia Ślotała oraz Sara Boruc. Największą uwagę przykuwają jednak słowa Kingi Rusin, którą Agnieszka będzie zastępować od 14 września.

Brawo! Powodzenia! - wykrzyczała dziennikarka.
 

Przypomnijmy, Kinga Rusin zdecydowała się zrezygnować z pracy w "Dzień dobry TVN" po tym, jak do redakcji "Faktów" dołączył jej programowy partner, Piotr Kraśko. Dziennikarka zapowiedziała już, że nie znika z telewizji i będzie próbowała zajmować się poważniejszymi tematami. Wszyscy obstawiają, że Rusin wiąże swoją przyszłość z polityką.

Jeśli chodzi o telewizję - wiem co chcę robić i wiem, czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają - napisała kilka dni temu w social mediach.

Cóż, czekamy na pierwszy program Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi oraz informacje na temat przyszłości Kingi Rusin.