Mama Honoraty Skarbek zrobiła sesję zdjęciową, by pokazać skutki leczenia nowotworu: Choroba "ukradła" włosy!

Choć mama Honoraty Skarbek walczy z nowotworem złośliwym, nie traci pogody ducha. Świadczy o tym jej ostatnia sesja. Za taką postawę należą się brawa.

W ostatnie wakacje młoda celebrytka Honorata Skarbek podzieliła się z internautami smutną wiadomością. Jej mama jest ciężko chora i po raz kolejny zmaga się z nowotworem. Mimo rozpoczęcia trudnego leczenia obie nie tracą humoru i nie opuszcza ich wola walki. Pani Bożena opublikowała zdjęcia, by wesprzeć inne chore kobiety. 

Mama Honoraty Skarbek pokazała skutki leczenia

Skutkiem ubocznym leczenia nowotworów i poddawania się chemii jest m.in nadmierne wypadanie włosów. Najczęściej pacjenci, nie mając ich wcale, decydują się wtedy na peruki lub chustki. Natomiast mama Honoraty ma nieco inne podejście. Nie ukrywa głowy pozbawionej włosów pod peruką. I wygląda naprawdę znakomicie. 

[...] To pierwsza wersja mnie w total black look. Ktoś będzie zgorszony, że łysa - jak się nie wstydzi? Jak mogła? Ktoś będzie zachwycony, że łysa - a potrafiła?! Brawo! Tak! Potrafię! Brawo ja! I jestem dumna z tego, że stać mnie na taki gest. A dlaczego? Bo mogę! CZAPKI Z GŁÓW! Krzyczę do tych kobiet, które się wstydzą! Ja pytam, czego się wstydzisz ? Niczego, nikomu nie ukradłaś - to nam choroba "ukradła" włosy! Ale to nic! Włos to nie ręka - odrośnie. A teraz bawię się, bawię się modą, na przekór światu, na przekór losowi, wiem jestem kontrowersyjna, ale kocham to w sobie! - czytamy w opublikowanym wpisie.
 

Post także udostępniła Honorata Skarbek. Widać, że jest bardzo dumna ze swojej mamy.

A co u was? Nadal zepsuty humor z powodu złej fryzury? - podpisała zdjęcie.

Honorata Skarbek, Bożena SkarbekHonorata Skarbek, Bożena Skarbek Instagram - Bożena Skarbek

Za takie zachowanie obu kobiet należą się ogromne brawa. W końcu osoby chore nie są niczemu winne i nigdy nie powinny wstydzić się wyglądu.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć pani Bożenie dużo zdrowia.

Zobacz wideo Jak Honorata Skarbek dba o figurę i czy jest na jakiejś diecie? Zdradza też. ile waży