Tak mieszka córka Kasi Kowalskiej. Ogromna garderoba i manekiny. Wnętrza mieszkania zachwycają

Ola Kowalska aktywnie prowadzi swój instagramowy profil, na którym często pokazuje wnętrza mieszkania. Zobaczcie, jak się urządziła.

Ola, córka Kasi Kowalskiej, od pewnego czasu cieszy się zainteresowaniem mediów plotkarskich. Kilka miesięcy temu poważnie zachorowała i trafiła do londyńskiego szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Diagnoza na szczęście okazała się inna, a dziewczyna szybko wróciła do zdrowia.

23-latka to aspirująca influencerka. Jej instagramowy profil śledzi już ponad 30 tysięcy internautów. Ola uwielbia pokazywać swoim obserwującym zdjęcia w oryginalnych stylizacjach, a niektóre jej posty wydają się nieco kontrowersyjne. Tak było w przypadku zdjęć toples, przy których zamieściła wymowne oświadczenie.

Zobacz też: Ola Kowalska pozuje toples i odpowiada hejterom wulgarnym wpisem. "Czujesz się niekomfortowo, to twój pie**olony problem"

Córka piosenkarki od pewnego czasu jest w związku. Zdjęcia chłopaka bez koszulki, które pokazała na Instagramie, przyprawiły jej fanów o zawrót głowy. Nie brakowało komentarzy przepełnionych zachwytami, podobnie jak przy fotografiach dokumentujących wspólne wakacje pary na greckiej wyspie Rodos.

Zobacz też: Córka Kasi Kowalskiej ścięła włosy i pokazała chłopaka. Jej partner zapozował bez koszulki. "Piękna para!"

Ola Kowalska mieszka w artystycznych wnętrzach

Jednym z ulubionych miejsc, w których Ola Kowalska robi swoje instagramowe sesje zdjęciowe, jest mieszkanie, w którym żyje na co dzień. Na fotografiach najczęściej widzimy jasny pokój na poddaszu, przepełniony bibelotami. Na półkach białej szafki znajdują się książki i magazyny. Nie brakuje gustownego stolika, lampki oraz puchowego dywanu. W pokoju jest lustro, w którym instagramerka chętnie robi sobie selfie. W innej części mieszkania znajduje się pokaźnych rozmiarów garderoba Oli, a dwuskrzydłowe drzwi, które oklejone są plakatami i wycinkami z gazet. W jasnych wnętrzach wyeksponowane są także manekiny, na których 23-latka prezentuje swoje modowe projekty.

 

Mieszkanie wydaje się idealne dla Oli. Panuje w nim buntowniczy i artystyczny klimat oraz czuć atmosferę, która przypomina nieco czasy studenckie.

Zobaczcie w naszej galerii wnętrza, w których mieszka córka Kasi Kowalskiej. Gustownie się urządziła?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców