Daria Widawska zadała szyku na ściance. Zeszczuplała, a ta kreacja tylko to podkreśliła

Daria Widawska postawiła na ciemną kreację i cieliste szpilki. To był zdecydowanie strzał w dziesiątkę.

Po wielu odwołanych eventach branża kulturowo-rozrywkowa powoli wraca do (nowej) normalności. Jakiś czas temu do życia wróciły też warszawskie salony, a razem z nimi okolicznościowe ścianki. Na inauguracji kampanii "Dotykam=Wygrywam" zjawiła się skromna reprezentacja gwiazd i celebrytów. Naszą uwagę najbardziej przykuła Daria Widawska.

Daria Widawska znów na stołecznych salonach

Daria Widawska nie należy do gwiazd, które pojawiają się na każdym możliwym evencie. Najczęściej gwiazda zjawia się na ściankach promujących jej projekty zawodowe oraz ważne inicjatywy społeczne. Tak też było tym razem. Widawska uświetniła swoją obecnością na inauguracji kampanii "Dotykam=Wygrywam". Jej celem jest promocja zdrowia piersi poprzez regularne ich samobadanie i noszenie dobrze dobranego biustonosza.

Na okolicznościowej ściance gwiazda serialu "39 i pół tygodnia" pozowała w czarnej kreacji i cielistych szpilkach. Taka stylizacja podkreśliła jej wyraźnie odchudzoną sylwetkę. Gwiazda nigdy nie borykała się z nadprogramowymi kilogramami, ale teraz wygląda jeszcze lepiej.

Oprócz Darii Widawskiej na evencie pokazali się też między innymi Michał Piróg, Paulina Koziejowska, Aleksandra Kisio i Karolina Bielawska.