Z okazji Dnia Chłopaka Ania Starmach pokazała męża. Co za przystojniak!

Ania Starmach podzieliła się fotografią, na której pozuje w towarzystwie męża. Przy okazji złożyła ukochanemu życzenia z okazji Dnia Chłopaka.

Choć Ania Starmach jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na początku medialnej kariery starała się chronić swoją prywatność, a zdjęcia w towarzystwie męża były prawdziwą rzadkością. Słynna kucharka coraz częściej robi jednak wyjątki.

Zobacz wideo

Po narodzinach dziecka jurorka zaczęła nieco chętniej udostępniać w Internecie fotografie z rodzinnego albumu. Na profilu Starmach na Instagramie pojawiają się zdjęcia córki Jagny, która jest owocem małżeńskiego związku jurorki z Piotrem Kuską, a także fotki z mężem.

Ania Starmach pokazała zdjęcie z mężem

Na instagramowym profilu jurorki programu "Master Chef" pojawiła się właśnie romantyczna fotografia z ukochanym z okazji Dnia Chłopaka. Myślicie, że Ania zawsze pamięta o tego typu wydarzeniach? Nic bardziej mylnego. Ostatnio niemal zapomniała o swojej rocznicy ślubu. 

Jak to się stało, że zapomniałam? Jak to się stało, że jestem teraz nad morzem, a mąż w Krakowie i że rocznicę spędzimy osobno?! [...] Taka ze mnie żona... Zapominam o rocznicach, nie umiem parkować, nie przyszywam guzików, gubię paragony i ładowarki, notorycznie nie odbieram telefonu...- pisała na początku września Ania.

Tym razem gwiazda stacji TVN postanowiła się zreflektować i udostępniła na swoim profilu zdjęcie, na którym całuje się z mężem. Całość okrasiła rozbrajającym opisem.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CHŁOPAKU MÓJ! Kocham nad życie! Ps. Wracaj szybko z pracy, ugotowałam ci gulasz z pieczonymi ziemniaczkami - czytamy w poście.
 

My również życzymy Piotrowi wszystkiego najlepszego i oczywiście smacznego.