Ewa Szabatin zdradza triki na oszukanie rzeczywistości w sieci. "Mam 160 cm wzrostu, mocne nogi i trochę cellulitu"

Na instagramowym profilu Ewy Szabatin pojawiło się wideo przedstawiające triki, które mogą zmienić nasz wygląd w mediach społecznościowych. Nie dajmy się nabrać!

Ewa Szabatin to tancerka, która zasłynęła dzięki udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami" w 2007 roku. Od tej pory gwiazda cieszy się niemałą popularnością w sieci, a grono jej instagramowych obserwatorów stale się powiększa. 

Zobacz wideo

Tancerka na swoich mediach społecznościowych wrzuca różne zdjęcia. Niedawno postanowiła pokazać internautom, jak wiele zależy od odpowiedniego ustawienia ciała. Tym samym zwróciła uwagę na fakt, że nie wszystko, co widzimy w mediach społecznościowych, jest zgodne z rzeczywistością. 

Ewa Szabatin pokazała, jak jej ciało wygląda naprawdę 

Niedawno na Instagramie Ewy Szabatin pojawiło się wideo, na którym tancerka zaprezentowała, ile zmienić w wyglądzie może zmiana pozy. Przy okazji pokazała, jak wygląda naprawdę. Nagraniu towarzyszył obszerny opis. Dodajmy, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Ewa postawiła na szczerość.

Instagram vs reality. Zmień minę, wciągnij brzuch, stań na palcach, podciągnij gacie, wypnij tyłek, skrzyżuj nogi i masz! Boom! Już kiedyś Ci pokazywałam, że dużo zależy od tego, jak się ustawisz do zdjęcia, że nie zawsze to, co tu widzisz, jest real - czytamy.

Autorka posta nie tylko pokazała, jak "oszukiwać" na Instagramie, lecz także wspomniała o swoim wyglądzie w rzeczywistości. Jednocześnie dała obserwatorkom cenną lekcję.

Mam 160 cm wzrostu, mocne nogi i trochę cellulitu. Jak stanę na płasko, założę takie gacie (które jeszcze bardziej skracają nogi), spuszczę brzuch, to wyglądam jak ciapa/kurdupelek! Ale umiem oszukać widza! Dlatego dziś mała lekcja tego, co możesz zrobić, by lepiej wyglądać, pozując do fotki. Nie porównuj się do tego, co tu widzisz, bo to niezdrowe. Jeśli chcesz, to poćwicz pozowanki dla zabawy i zobacz sama, jak zmienia się Twoja sylwetka. Każda z nas jest piękna! Każda z nas jest seksi! Dbaj o zdrowie nie tylko fizyczne, ale też psychiczne! - apelowała.
 

Trzeba przyznać, że to bardzo ważne słowa. Nagranie również daje do myślenia.