Małgorzata Lewińska z "Lokatorów" ma piękną córkę. Hela podbija muzyczną scenę. Fani: Cała matka

Małgorzata Lewińska, znana szerszej publiczności z takich seriali jak "Lokatorzy" czy "Sąsiedzi", ma bardzo utalentowaną córkę. 21-letnia Hela właśnie wydała debiutancki singiel.

Małgorzata Lewińska zyskała popularność dzięki roli Patrycji Cwał-Wiśniewskiej, występując u boku Michała Milowicza w serialach "Lokatorzy" i "Sąsiedzi". Aktorka oprócz tego ma na swoim koncie wiele ról, jednak aktualnie coraz rzadziej pojawia się na salonach. Teraz na czerwonych dywanach ma szansę brylować jedna z jej córek, 21-letnia Hela Mirecka. 

Hela Mirecka obiecującą wokalistką 

Nie każdy wie, ale Małgorzata Lewińska ma czworo dzieci. Jej najstarsza córka Anastazja, jest owocem małżeństwa aktorki z Krzysztofem Feusettem. Później Lewińska związała się Bartoszem Mireckim. Para doczekała się trojga pociech - Heleny oraz bliźniaków Antoniego i Franciszka. 

Okazuje się, że jedno z dzieci Lewińskiej postanowiło pójść w ślady mamy i zrobić karierę w show-biznesie. Mowa o 21-letniej Helenie, która jest absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia i gra na trzech instrumentach: wiolonczeli, gitarze akustycznej oraz fortepianie. Dziewczyna po szkole, w wieku 18 lat, wyjechała do Londynu, by tam rozwijać swoje muzyczne pasje i kształcić się w tym kierunku. Ciężka praca, upór i talent zrobiły swoje - Helena właśnie wydała swój debiutancki singiel "Jedną nogą".

Helena Mirecka w "Dzień Dobry TVN"

Piękna wokalistka 17 września opowiedziała o swoim singlu w studiu "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak przyznała, że  singel "Jedną nogą" stworzony jest w klimacie folku i popu.

To jest piosenka, która napisałam jakiś czas temu. To był tylko pomysł, ale kiedy było wiadomo, że będę coś wydawać z wytwórnią, to wtedy dopisałam tę piosenkę - usłyszeli widzowie. 

Mirecka po wywiadzie stanęła też na scenie "DDTVN" i zaprezentowała swój utwór. Po występie na instagramowym koncie dziewczyny pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci chwalili talent 21-latki oraz jej urodę. 

 
Było pięknie.
Gwiazda.
Cała matka - pisali.

Wy też widzicie to podobieństwo?

 
Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciałby zostać prowadzącą „DDTVN”?