Ewelina Lisowska podzieliła się zdjęciami z wakacji we Włoszech. "Po powrocie będę miała dla Was niespodziankę"

Na instagramowym profilu Eweliny Lisowskiej pojawiło się wiele zdjęć z włoskich wakacji. Gwiazda znalazła czas na plażowanie i aktywny wypoczynek.

W życiu prywatnym Eweliny Lisowskiej ostatnio dużo się dzieje. Piosenkarka nie tylko zmieniła kolor włosów na blond, ale też znalazła miłość. Serwis Pudelek donosił ostatnio, że wybrankiem gwiazdy jest Andrzej Mancin, który jakiś czas temu był narzeczonym Joanny Opozdy. Pamiętajmy, że wokalistka stara się chronić swoją prywatność, jednak mimo to jest aktywna w mediach społecznościowych, a na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się różne fotografie.

Zobacz wideo Ewelina Lisowska zwiedza Rzym

Ewelina Lisowska spędza wakacje we Włoszech. Po powrocie szykuje niespodziankę

Ostatnio Lisowska podzieliła się na Instagramie serią fotografii z wakacji we Włoszech, na które wybrała się pod koniec lata. Na zdjęciach możemy podziwiać nie tylko widoki, ale też szczęśliwą gwiazdę, która ewidentnie wypoczęła. Jak sama przyznała, znalazła czas zarówno na plażę, jak i zwiedzanie zakątków Italii. W opisie jednego ze zdjęć wokalistka zapowiedziała, że po powrocie fani mogą być gotowi na wiadomość specjalną.

Dzień dobry! U mnie 32 stopnie. Przesyłam uściski z Neapolu, a po powrocie będę miała dla Was niespodziankę - napisała pod jednym ze zdjęć Ewelina.
 

Pozostaje nam czekać z niecierpliwością, jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o zdjęciu w bikini, które zrobiło niemałe wrażenie na obserwatorach.

Dziś pierwszy i ostatni dzień leżenia na plaży podczas tego wyjazdu. Muszę przyznać, że wolę aktywne spędzanie czasu. Lubię dużo chodzić, zwiedzać i próbować lokalne przysmaki - czytamy w opisie.

W komentarzach pojawiło się wiele komplementów:

Idealna figura
Coś pięknego
Ale piękne ciało - pisali internauci.
 

Ewelinie życzymy udanego wypoczynku i nie możemy się już doczekać niespodzianki. 

Więcej o: