"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paulina urodziła! Krzysztof pokazał w sieci nagranie: Nareszcie jesteśmy w domu

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. O swoim szczęściu mężczyzna poinformował na Instagramie. Przy okazji pokazał także zdjęcie z poczekalni przy sali porodowej.

Paulina i Krzysztof wzięli udział w drugiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Początkowo byli uważani za jedną z najbardziej niedobranych par. W powietrzu wisiała nawet atmosfera rozwodu, o czym bez pardonu informowali w mediach społecznościowych. Nagle jednak w ich relacji nastąpił przełom. W związku zeswatanej na oczach milionów widzów pary pojawiła się miłość, a na początku marca telewizyjni celebryci ogłosili światu, że spodziewają się pierwszego potomka.

Zobacz też: Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszy się ciążowymi krągłościami. Brzuch jest już naprawdę duży

Radosną nowiną i rosnącym ciążowym brzuszkiem chętnie chwalili się na Instagramie. Na profilu Pauliny pojawiła się nawet sesja zdjęciowa w satynowej sukience w kwiatowy motyw. Po opisie, którym okrasiła fotografię, widać było, że nie może doczekać się rozwiązania:

Godziny mogą ciągnąć się niczym lata, kiedy się na coś czeka niecierpliwie. Zwłaszcza na coś, czego się jednocześnie pragnie i bardzo obawia. Pomiędzy - napisała przy zdjęciach.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paulina i Krzysztof zostali rodzicami

Długo oczekiwany dzień w końcu nadszedł. Paulina urodziła, o radosną nowinę przekazał Krzysztof. Na swoim InstaStories zamieścił krótkie nagranie, na którym widać bobasa przykrytego niebieskim kocykiem:

Nareszcie jesteśmy w domu - przyznał były uczestnik telewizyjnego show, tagując krótki filmik frazą "żyj szczęśliwie".

Wygląda na to, że latorośl Pauliny i Krzysztofa przyszła na świat cztery dni temu. Mężczyzna dodał wtedy czarno-białe zdjęcie ze szpitala, na którym widać, jak czeka przed salą porodową. Z opisu wynika, że był nieco zestresowany:

Kiedy czekasz... to jak szpital dla umysłowo chorych, ale ważne - mogłem być.
 

Paulinie i Krzysztofowi gratulujemy!

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty