Krzysztof Zalewski pierwszy raz dodał zdjęcie z narzeczoną. Ukochana muzyka to atrakcyjna brunetka

Na Instagramie Krzysztofa Zalewskiego pojawiło się pierwsze zdjęcie z partnerką. Do tej pory muzyk stronił od pokazywania swojej ukochanej.

Krzysztof Zalewski do kilku lat świetnie radzi sobie na rodzimej scenie muzycznej. Sam zainteresowany nie chwali się życiem prywatnym w mediach społecznościowym, bowiem bez tego jego płyty i bilety na koncerty bardzo dobrze się sprzedają. Tym większym zaskoczeniem dla fanów wokalisty była jego najnowsza fotka, którą wrzucił na Instagram. Po raz pierwszy możemy zobaczyć tam Zalewskiego, pozującego z narzeczoną. Takie ujęcia w jego przypadku to wielka rzadkość. 

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Zalewski pokazał środkowy palec Trójce. Muzyk nie chce, by radio grało jego piosenki. ''Nie życzę sobie tego''

Krzysztof Zalewski po raz pierwszy pokazał narzeczoną

Krzysztof Zalewski niedawno gościł na urodzinach koleżanki po fachu, Natalii Przybysz. Jak się okazuje, na imprezie towarzyszyła mu narzeczona, czym dumny muzyk pochwalił się w najnowszym zdjęciu na Instagramie. 

Moja Ola i ja. Na urodzinach Natalii Przybysz dzieci zrobiły kącik z mejkapem, obowiązkowy. Ja dostałem „czakram korony”, bo jak zauważyła córka Natalii, Aniela, „jestem jakiś taki niepewny”. Kolorowo się miejcie! - czytamy pod postem.
 

Narzeczona Krzysztofa Zalewskiego to piękna brunetka. Fani również nie omieszkali skomplementować uroczego obrazka.

Ładnie Wam razem.
Pięknie wyglądacie. Trzymam kciuki.
Cudnie się na Was patrzy - piszą pod zdjęciem internauci.

Widzieliście, że Krzysztof Zalewski ma tak atrakcyjną narzeczoną? Czekamy na więcej zdjęć!

ZOBACZ TEŻ: Zalewski miał być trenerem w "The Voice of Poland", ale produkcja się wycofała. Wiemy, dlaczego [TYLKO U NAS]

ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo Krzysztof Zalewski pokazał syna i narzeczoną