Ewelina Lisowska zakochana. Jej wybranek jeszcze niedawno był zaręczony z Joanną Opozdą

Ewelina Lisowska jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest Andrzej Mancin, który dwa lata temu był narzeczonym Joanny Opozdy.

Ewelina Lisowska dba o swoją prywatność. I choć jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to na jej Instagramie próżno szukać zdjęć, na których pozuje ze swoim ukochanym. A podobno w jej życiu pojawił się mężczyzna. Portal Pudelek.pl donosi, że jest nim niejaki Andrzej Mancin, który dwa lata temu był zaręczony z Joanną Opozdą.

Ewelina Lisowska ma nowego partnera 

Ewelina Lisowska 23 sierpnia świętowała swoje 29. urodziny. W ramach prezentu wybrała się na zagraniczne wakacje do Budapesztu. Nie towarzyszyła jej jednak Kasia Ptasińska (Lisowska pojechała z aktorką w jej... podróż poślubną). Piosenkarka cieszyła się bowiem towarzystwem ukochanego - Andrzeja Mancina. 

Para nie pochwaliła się jednak wspólnymi fotografiami z wyprawy, ale za to na InstaStories Eweliny i Andrzeja można było zobaczyć, że odwiedzili te same miejsca. 

 

Serwis Pudelek informuje, że Andrzej Mancin, który w sieci przedstawia się jako Andi Mancin, ma polsko-włoskie korzenie i od lat mieszka w Bielsku-Białej. Zajmuje się motoryzacją, bierze udział w wyścigach samochodowych, ale pasjonuje się również gotowaniem. Wystąpił w programie "Ugotowani". Pudelek donosi również, że Andrzej był narzeczonym Joanny Opozdy. Mimo że aktorka nigdy nie ujawniła tożsamości ukochanego i nie pokazywała z nim żadnych zdjęć, to właśnie ponoć on wręczył jej pierścionek zaręczynowy za ponad 100 tysięcy złotych podczas wakacji w Sardynii. Nie da się ukryć, że ma gest.

Więcej: Joanna Opozda zaręczyła się. Jej pierścionek jest wart ponad sto tysięcy złotych!