Krzysztof Gojdź odniósł się do krytyki zabiegu powiek Katarzyny Warnke. "Niech każdy pilnuje swoich powiek" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Krzysztof Gojdź odniósł się do krytycznych słów amerykańskiego chirurga, dotyczących rzekomego zabiegu powiek Katarzyny Warnke.

Wizerunek Katarzyny Warnke został skrytykowany przez amerykańskiego chirurga dr. Mehryara Raya Tabana. Lekarz opublikował na Instagramie dwa zdjęcia aktorki, twierdząc, że źle wykonano jej plastykę powiek. Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Warnke chętnie oddaje swoją urodę w ręce doktora Krzysztofa Gojdzia, wieloletniego przyjaciela. Z tego względu poprosiliśmy go o komentarz w tej sprawie.

Więcej: Katarzyna Warnke skrytykowana przez amerykańskiego chirurga plastycznego. "Tak nigdy nie róbcie"

Zobacz wideo Katarzyna Warnke o macierzyństwie: "Nie lubię się z tego zwierzać publicznie"

Krzysztof Gojdź odpiera zarzuty amerykańskiego chirurga

Okazuje się, że dr Mehryar Ray Taban nieco na wyrost ocenił wizerunek Katarzyny Warnke, ponieważ gwiazda nigdy nie miała wykonywanej plastyki powiek, o czym poinformował nas dr Krzysztof Gojdź.

Jakąś burzę medialną wywołało nieprofesjonalne porównanie zdjęć Kasi Warnke przez jakiegoś podrzędnego lekarza z LA. Jakoby miała przez mnie wykonany zabieg blepharoplastyki powiek górnych. Dementuję powyższe - napisał lekarz.

Krzysztof Gojdź zwrócił uwagę, że jedno ze zdjęć mogło zostać wykonane po okresie ciąży, gdy burza hormonów może powodować opuchnięcie twarzy i dodatkowe kilogramy.

Zainteresowanych odsyłam do normalnych zdjęć Kasi, którą uważam za piękną kobietę - nie tylko na zewnątrz, ale mającą piękne serce. (...) Niech każdy pilnuje swoich powiek, żeby nie obwisły i nie zaburzyły pola widzenia, bo to już nie tylko estetyczne, ale medyczne wskazanie do blepharoplastyki powiek górnych. I żeby obwisające powieki trolli nie zasłoniły trzeźwego spojrzenia na piękny świat - napisał Krzysztof Gojdź.
 

Blepharoplastyka powiek górnych to korekcja powiek, polegająca na usunięciu nadmiaru skóry i tłuszczu z okolic górnych oraz dolnych powiek. Nacięcia na górnych i dolnych powiekach zostają ukryte w naturalnym załamaniu powiek. Zabieg wykonywany jest najczęściej w momencie, gdy skóra powiek traci elastyczność i staje się obwisła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.