Katarzyna Warnke skrytykowana przez amerykańskiego chirurga plastycznego. "Tak nigdy nie róbcie"

Jeden z amerykańskich specjalistów skrytykował zabieg, na który zdecydowała się Katarzyna Warnke.

Katarzyna Warnke nie bez powodu uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd. Aktorka w tym roku skończy 44 lata i prezentuje się świetnie. Mimo to gwiazda nie ukrywa, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, które pomagają zachować jej świeży wygląd. Z pewnością niemałym zaskoczeniem był fakt, że jej wizerunek został skomentowany przez amerykańskiego chirurga dr Mehryara Raya Tabana. Katarzyna Warnke w Stanach Zjednoczonych stała się przykładem, jak nie wykonywać plastyki powiek.

Amerykański chirurg komentuje twarz Katarzyna Warnke

Dr Mehryar Ray Taban opublikował dwa porównawcze zdjęcia twarzy aktorki na swoim Instagramie. Chirurg plastyczny z Beverly Hills i Santa Barbara specjalizuje się w okuloplastyce, czyli w zabiegach wykonywanych na powiekach. Jego zdaniem ten właśnie zabieg został źle wykonany u aktorki.

Tego właśnie nie wolno robić! Polska aktorka Katarzyna Warnke prawdopodobnie miała zrobioną plastykę powiek górnych z usunięciem zbyt dużej ilością tłuszczu i skóry (przez innego chirurga). Ważne jest, aby operacja plastyczna oka miała naturalny rezultat - czytamy na Instagramie doktora
 

Amerykański chirurg podkreślił także, że jego ocena opiera się wyłącznie na zdjęciach aktorki i nie ma bezpośredniej wiedzy na temat jej przypadku.

Post skomentowało wielu internautów, którzy podobnie jak doktor negatywnie reagują na metamorfozę gwiazdy.

Szkoda... wcześniej była naprawdę piękną kobietą.
Po zabiegu wygląda kilkanaście lat starzej - komentują internauci.

Jedno trzeba przyznać. Wybrane zdjęcia przez doktora są bardzo niekorzystne, co z pewnością wpływa na subiektywną ocenę. Czekamy na komentarz Katarzyny Warnke.

Zobacz wideo Katarzyna Warnke: Byłam zazdrosna o Piotrka po "Pitbullu"
Więcej o: