Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny spędzają luksusowe wakacje na greckiej wyspie. Polecieli prywatnym samolotem

Szczęśni chętnie dzielą się z fanami swoimi przeżyciami w mediach społecznościowych. Tym razem pokazali swoje greckie wakacje. Na wyspę przylecieli prywatnym samolotem.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny uznawani są za jedną z najpiękniejszych i najbogatszych par polskiego show-biznesu. Na ich instagramowych profilach nie brakuje zdjęć z luksusowych wyjazdów. Dodajmy, że do ulubionych miejsc piosenkarka i piłkarz dostają się za pomocą prywatnego samolotu.

Zobacz wideo Zobacz, jak wyglądały urodziny Liama Szczęsnego

Tym razem Szczęśni wybrali się na Mykonos, gdzie zresztą nie są po raz pierwszy. W podróży towarzyszy im oczywiście dwuletni Liam. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno rodzice wyprawili mu tematyczne przyjęcie urodzinowe z ogromną podobizną syna w roli głównej.

Marina i Wojciech Szczęśni pławią się w luksusach na greckiej wyspie

Marina i Wojtek cenią sobie czas spędzony z najbliższymi i starają się celebrować chwile spędzone w gronie rodziny. Ich wspólne wyjazdy możemy obserwować w mediach społecznościowych, gdzie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia, wideo i relacje. Ostatnio Marina podzieliła się nagraniem z greckiej wyspy. Jak sama przyznała, to jedno z jej ulubionych miejsc na mapie świata. 

Kocham to miejsce i uwielbiam tu wracać. Jestem wdzięczna, że jednak udało nam się w tym roku wyjechać na krótkie rodzinne wakacje. Jak wrócę, czekają na Was niespodzianki muzyczne, które przygotowywałam dla Was w ostatnim czasie - napisała w najnowszym poście Marina.

Również wśród InstaStories nie brakło relacji z luksusowego wyjazdu. Instagram towarzyszył rodzinie Szczęsnych od momentu wsiadania na pokład prywatnego samolotu, co możecie zobaczyć w naszej galerii. W jednej z relacji Marina napisała, że w tym roku nie zapowiadało się na wakacje i jest szczęśliwa, że jednak się udało. 

Piosenkarka nie kryje, że od jakiegoś czasu ma nieco bardziej napięty grafik. Gwiazda pracuje aktualnie nad swoim nowym albumem, którego premiera została zapowiedziana już na jesień. Jeszcze kilka dni temu Marina podzieliła się z fanami zdjęciem prosto z planu teledysku, które miało zwiastować kolejne muzyczne nowości