Marina odkryła kolejny talent swojego syna. Sama złożyła dla niego konstrukcję, która pomoże się rozwijać. "Czytam zarzuty, że mam 10 niań"

Marina pokazała, jak składa dziecięcą kuchenkę dla swojego syna. Tym samym artystka chciała udowodnić, że nikt jej nie pomaga.

Marina chętnie dzieli się nagraniami z Liamem w roli głównej, chociaż cały czas stara się ukrywać jego twarz. Ostatnio odkryła kolejną umiejętność swojego dziecka, dlatego pokazała jak składa dla niego zabawkę, która pozwoli mu się rozwijać w tej dziedzinie.

Marina składa kuchnie

Artystka odkryła, że jej niemal 2-letni synek uwielbia spędzać czas w kuchni. Z tego powodu Marina zakupiła Liamowi dziecięcą kuchenkę:

Kuchenka jest już gotowa. Zajęło mi to kilka godzin. Myślę, że jak Liam się obudzi, bo teraz ma akurat drzemkę, będzie zadowolony. Uwielbia spędzać czas w kuchni, w szczególności, kiedy ja gotuję albo babcia, to zawsze się kręci pod nogami. Ewidentnie wykazywał zainteresowanie gotowaniem - mówiła na nagraniu Marina pokazując elementy, które znalazły się w kuchence. 

Zobacz, jak Marina składa i pokazuje kuchenkę dla Liama

Pod koniec wczorajszej instagramowej relacji Marina udostępniła filmik, na którym pokazuje jak składa zabawkę dla syna. Gwiazda w ten sposób chciała zdementować doniesienia, że ma mnóstwo osób do pomocy nad Liamem:

I teraz przypomniały mi się komentarze, kiedy czytam zarzuty, że mam 10 niań i ludzie robią wszystko za mnie. I mam takie... WHAAAT. Niestety, włączyłam nagrywanie, jak skręciłam już praktycznie całość. Szkoda, bo początek był najtrudniejszy i powiem wam, że jestem z siebie cholernie dumna :)

Brawo Marina, niejeden poległby na skręceniu większej konstrukcji. Taka umiejętność jest niezwykle przydatna. Mamy nadzieję, że Liam zostanie drugim Gordonem Ramsayem albo Mateuszem Gesslerem.

DK

Więcej o:
Komentarze (15)
Marina odkryła kolejny talent swojego syna. Kupiła mu wielką zabawkę, którą sama skręciła: "Mamuśka zrobi wszystko dla swojego dziecka"
Zaloguj się
 • Gość: Lord

  Oceniono 3 razy 3

  Ukraina się chyba już do niej nie przyznaje

 • Gość: irma

  Oceniono 7 razy 3

  nooo, jestem z niej dumna - złożyła taaaak niesamowicie skomplikowaną konstrukcję, i to bez ukończenia politechniki ;)))))CO ONA MA W TEJ SWOJEJ GŁÓWCE POZA SIECZKĄ Z SIANA ?!?!?

 • Gość: Goscio1

  Oceniono 7 razy 3

  Niesamowia historia. Powinna dostać Nobla

 • Gość: zidane

  Oceniono 4 razy 2

  Super mądry przyszły noblista. To po kurnosym kopaczu piłki i cwanej Ukraince taki madry?

 • Gość: sudok

  Oceniono 2 razy 2

  no sensacja..... na podlasiu biją w dzwony... a kto to jest ?

 • Gość: Madzia

  Oceniono 2 razy 2

  Na prawdę niebywałe!

 • ewka123009

  Oceniono 1 raz 1

  Taki pustak jak Lewandowska. Brak slow.

 • Gość: Klops

  0

  Trudno zeby miala jeszcze nanki skoro siedzi i nic nie robi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX