Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z planu teledysku. "Coraz bliżej nowości". Fani porównują ją do znanej gwiazdy

Niektórzy porównali żonę Wojtka Szczęsnego do... Reni Jusis. Zobaczcie zdjęcie. A Wam kogo przypomina Marina?

Marina Łuczenko obecnie mieszka w Turynie, gdzie przeprowadziła się wraz z mężem. Wojtek Szczęsny został pierwszym bramkarzem Juventusu, nie było więc innej opcji niż przeprowadzka do Włoch. Podczas gdy Szczęsny trenuje u boku Cristiano Ronaldo, Marina opiekuje się ich synkiem Liamem i pisze nowe piosenki. Na swoim profilu na Instagramie zapowiedziała, że wkrótce usłyszymy nowości w jej wykonaniu.

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna bez makijażu

Marina Łuczenko pokazała zdjęcie z klipu?

Choć od premiery ostatniego utworu Mariny w listopadzie minie rok, wszystko wskazuje na to, że fani piosenkarki nie będą musieli czekać na kolejny singiel. W czwartek na instagramowym profilu Mariny Łuczenko pojawiła się nowa fotografia, zwiastująca muzyczne nowości. Łuczenko pozuje do niej w nietypowej dla siebie, ale szalenie dopracowanej stylizacji. Żona Wojtka pokazała się w kusym topie, na który zarzuciła wzorzysty kombinezon z siatki. Całość kreacji uzupełnia kolorowy makijaż - kreska powiększająca oko i fryzura - dwa rogi na środku głowy, z którego znana była swojego czasu inna wokalistka, Sarsa.

Coraz bliżej nowości - czytamy pod postem.

Uwagę fanów, choć Marina zapowiedziała nowe piosenki, przykuło jednak uczesanie gwiazdy. Wielu internautów zasugerowało, że w tym wydaniu Łuczenko przypomina Sarsę:

Wow! Myślałam, że to Sarsa - piszą pod zdjęciem.

Niektórzy dopatrzyli się również podobieństwa do innej gwiazdy muzyki:

Skojarzyłam z Reni Jusis - czytamy.

Zobaczcie nowe zdjęcie Mariny. A Wam kogo przypomina jedna z najpopularniejszych polskich WAGs?

Marina ŁuczenkoMarina Łuczenko instagram.com/marina_official