Kamil Bednarek obejmuje ukochaną. To pierwsze ich wspólne zdjęcie. Wiele wskazuje na to, że są zaręczeni

Kamil Bednarek przestał ukrywać się ze swoją miłością. Piosenkarz dodał na InstaStories zdjęcie, na którym czule obejmuje ukochaną. Wiemy, kim jest i jak wygląda.

Kamil Bednarek to jedna z bardziej tajemniczych osób w polskim show-biznesie. Choć jest wielką gwiazdą - jego muzykę doceniają słuchacze, zdobywa złote płyty, pojawia się w programach rozrywkowych (był trenerem w "The Voice of Poland"), to na temat życia prywatnego milczy. Teraz jednak zdecydował się pochwalić swoją miłością.

Zobacz wideo Na planie show było ostro!

Kamil Bednarek z ukochaną

Na InstaStories wokalisty pojawiła się relacja z wakacji w Grecji, konkretniej z wyspy Santorini. Kamil na jednym z ujęć pozuje z ukochaną. Nie widać jej twarzy, poza tym stoją tyłem. Piosenkarz czule wtula się w jej włosy.

Momenty - napisał.

Kamil Bednarek z ukochanąKamil Bednarek z ukochaną Instagram.com/ kamilbednarek

Choć Bednarek milczy na jej temat, to wiemy, kim jest tajemnicza ukochana piosenkarza - Vicky. Kobieta pochodzi z Zambii, do Polski przybyła w wieku 16 lat. W 2013 roku startowała w wyborach Miss Egzotica. Jest o sześć lat starsza od Kamila (ma 35 lat). Jak się dowiedzieliśmy, są ze sobą dziewięć lat, jednak mieli przerwę. W tym czasie kobieta poznała innego mężczyznę, z którym zaszła w ciążę. Vicky urodziła córkę, która w tym roku skończyła pięć lat.

Kamil Bednarek zakochany

Na profilu kobiety także pojawiło się zdjęcie z Kamilem - takie samo, jakie on udostępnił. Oprócz tego dodała wiele innych, na których pozuje na Santorini. Oprócz tego ujęcia i jednego wspólnego zdjęcia z okazji walentynek, nie udostępnia niczego z Kamilem. Jak widać obojgu zależy na zachowaniu prywatności ich relacji.

 
 

Ale to nie koniec informacji! Wiele wskazuje na to, że zdecydowali się z Kamilem na kolejny krok - na palcu Vicky pojawił się piękny pierścionek. Czyżby zaręczynowy?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.