82-letnia Maja Komorowska biega po plaży i zachwyca figurą. ''Wygląda Pani jak milion dolarów''

Maja Komorowska opublikowała serię zdjęć z plaży. Aktorka biega w stroju kąpielowym i wygląda zachwycająco!

Maja Komorowska zasłużyła się dla polskiej sztuki. Mogliśmy ją podziwiać jako Rachelę w ''Weselu'' Andrzeja Wajdy czy w ekranizacji opowiadania Jarosława Iwaszkewicza ''Panny z Wilka''. Zadebiutowała w 1960 roku na deskach krakowskiego Teatru Lalki, Maski i Aktora Groteska. Współpracowała między innymi z Teatrem Wspólczesnym i Teatrem Dramatycznym. Zdobytą przez lata wiedzą dzieli się w Akademii Teatralnej w Warszawie. Z pewnością niewiele osób zdawało sobie sprawę, że 82-letnia aktorka pasjonuje się sportem. Niedawno biegała po plaży i zawstydziła niejedną młodszą osobę!

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Maja Komorowska biega po plaży

Maja Komorowska ma osiemdziesiąt dwa lata, ale nie planuje usunąć się w cień i iść na emeryturę. Wręcz przeciwnie! Gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo, a energią i pozytywnym nastawieniem mogłaby zarazić niejednego dwudziestolatka! Aktorka uwielbia aktywność fizyczną. Pasjonuje się jeździectwem i regularnie biega, co zaowocowało świetną formą. Niedawno opublikowała na Facebooku zdjęcia z plaży. Biegnie wzdłuż brzegu w stroju kąpielowym i widać, że daje jej to mnóstwo radości.

Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy - napisała pod zdjęciami.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili niewiarygodną kondycję aktorki, a także jej pozytywne nastawienie do świata.

Jest Pani piękną kobietą, to dobrze i mnie wróży, bo jestem Pani imienniczką.
Wygląda Pani jak milion dolarów, piękne zdjęcia! I dziękuję za Pani mądre zaangażowanie w ważne sprawy.
Dziś podbiegłem do tramwaju i wszyscy się zerwali, żeby mi miejsca ustąpić... Zazdroszczę formy i tak proszę trzymać - czytamy w komentarzach.

W pełni zgadzamy się z powyższymi komentarzami i zazdrościmy znakomitej formy! 

Więcej o: