Tamar Braxton przedawkowała narkotyki. Gwiazda telewizji została znaleziona nieprzytomna w pokoju hotelowym

Prezenterka Tamar Braxton trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Amerykańska celebrytka połączyła je z alkoholem.

Tamar Braxton to młodsza siostra Toni Braxton. Kiedyś była znaną piosenkarką, jednak szybko zakończyła karierę wokalną i przeszła do telewizji, gdzie występowała w przeróżnych reality show. Już za dwa dni miała odbyć się premiera jej kolejnego programu, jednak stacja zdecydowała się ją przesunąć ze względu na problemy zdrowotne celebrytki. Ta zmieszała alkohol z narkotykami, przez co trafiła do szpitala.

ZOBACZ TEŻ: Johnny Depp podał córce narkotyki, gdy ta miała zaledwie 13 lat. Do wszystkiego przyznał się przed sądem

Tamar Braxton przedawkowała

Portal TMZ poinformował, że celebrytka trafiła do szpitala. Karetkę wezwał jej chłopak David Adefeso. Mężczyzna znalazł ją nieprzytomną w pokoju hotelu Ritz-Carlton w Los Angeles. Tamar Braxton przed hospitalizacją piła alkohol, który połączyła z narkotykami, co skutkowało przedawkowaniem i utratą przytomności.

ZOBACZ TEŻ: Brat Patryka Jakiego został oskarżony o posiadanie narkotyków. Grożą mu trzy lata pozbawienia wolności

Chłopak gwiazdy uważa, że zachowanie 43-latki wynikało z jej reakcji na to, jak stacja We TV przedstawiła jej postać w pierwszym odcinku nadchodzącego reality show. Program "Tamar Braxton: Get Ya Life!" miał zadebiutować na szklanym ekranie 30 lipca, jednak władze stacji zdecydowały się przenieść premierę na 10 września. We TV wydało oświadczenie w sprawie przedawkowania celebrytki.

W tej chwili łączymy się z jej fanami, wysyłamy dobre myśli w nadziei, że otrzyma wsparcie i pomoc, której potrzebuje w tym trudnym czasie - czytamy w oświadczeniu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć powrotu do zdrowia i zerwania z uzależnieniem.

Zobacz wideo Daniel Martyniuk został zapytany o to, dlaczego bierze narkotyki. Jego odpowiedź zaskakuje
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.