Małgorzata Rozenek wybrała się do rodziców na wieś. "Totalny relaks, nie ma jak u mamy". Ale tereny!

Małgorzata Rozenek odpoczywa na wsi i chwali się wielkim ogrodem rodziców. Przy okazji pokazała starszych synów, którzy naprawdę wyrośli.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na początku czerwca powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Radosną nowiną podzielił się dumny tata, który jako pierwszy opublikował zdjęcie malucha w mediach społecznościowych. Od tamtej pory szczęśliwi rodzice co chwilę pokazują kulisy życia Henia, nie przejmując się opiniami innych. Teraz z całą rodziną postanowili odpocząć od zgiełku miasta i wybrali się na wieś, w rodzinne strony Małgorzaty. Mają tam do dyspozycji naprawdę ogromne tereny, a zdjęcia z wypadu pojawiły się na Instagramie celebrytki.

ZOBACZ TAKŻE: Ilona Łepkowska krytykuje macierzyństwo Małgorzaty Rozenek. "Robi z dziecka słup reklamowy". Majdan stanął w obronie żony

Małgorzata Rozenek spędza urlop na wsi

Rodzice Małgorzaty Rozenek mieszkają na wsi, gdzie zajmują się gospodarstwem. Mają do dyspozycji duże przestrzenie, lasy i hodowlę kucyków. Nic dziwnego, że Małgosia razem z rodziną chętnie spędza tam czas. W końcu nic nie relaksuje tak, jak pobyt wśród natury. Teraz na wieś wybrała się z trójką synów i ukochanym mężem.

Świeże powietrze, spacery, pyszne jedzenie, słońce, totalny relaks - podpisała zdjęcie Perfekcyjna.

W opisie pojawił się także hasztag #niemajakumamy. 

 


Pojawiło się także dużo ujęć z jej starszymi synami. Internauci są przekonani, że wyglądają jak ich tata, Jacek Rozenek.

Jejku, jak chłopcy są podobni do pana Rozenka. Przystojniaki będą!

Małgosia postanowiła także pokazać wszystkim swojego konia, Kefira. Oczywiście uwagę zwróciła jego dość nietypowa grzywa.

PS. Nie pytajcie, kto strzygł Kefira (kuca) - żartowała celebrytka.

Fani od razu to wyłapali.

Haha, kuc faktycznie ma odlotową fryzurę!
Czyżby mężuś strzygł?

Widać, że cała rodzina Majdanów jest zadowolona i uwielbia życie na wsi.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazują swojego synka