Królowa Letizia zadała szyku w czerwonej asymetrycznej sukience. Księżna Kate ma poważną konkurencję

Królowa Letizia wzięła udział w uroczystej gali zorganizowanej przez hiszpański dziennik ABC. Na tę okazję wybrała wyjątkową kreację.

Hiszpańska rodzina królewska nie może pochwalić się aż tak olbrzymią popularnością, jak brytyjska. Mimo wszystko wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów. Mowa zwłaszcza o królowej Letizii, która zawsze zachwyca elegancją i klasą. Podobnie było ostatnio, gdy wystąpiła publicznie w asymetrycznej czerwonej kreacji. 

Zobacz wideo Jak to jest być członkiem rodziny królewskiej?

Królowa Letizia zachwyciła w czerwonej sukience

Wokół hiszpańskiej królowej narosło mnóstwo kontrowersji. Letizia początkowo musiała zmierzyć się z krytyką ze strony prasy. Wszystko za sprawą burzliwej przeszłości. Wychodząc za mąż za ówczesnego księcia Filipa, miała na koncie już jedno małżeństwo, co nie wzbudzało sympatii w niektórych kręgach. Na szczęście z poprzednim partnerem wzięła ślub cywilny, więc nie miała problemów z tym, by stanąć na ślubnym kobiercu z następcą hiszpańskiego tronu. 

Królowa Letizia w czerwonej sukienceKrólowa Letizia w czerwonej sukience East News

Królowa Letizia często porównywana jest do księżnej Kate. Obie są szczupłymi brunetkami i gdziekolwiek się nie pojawią, przykuwają wzrok. Wszystko za sprawą stylizacji, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy. Niedawno Letizia pojawiła się na setnej gali Mariano de Cavia, Luca de Tena i Mingote Awards, organizowanej przez hiszpańską gazetę krajową ABC. Trudno było jej nie zauważyć, bo krwista sukienka od razu rzucała się w oczy. Do asymetrycznej kreacji dobrała wysokie transparentne szpilki z czarnymi elementami od Manolo Blahnika, a także czarną torebkę z domu modu Bottega Veneta. Prawie całkowicie zrezygnowała też z biżuterii. Oprócz kolczyków Aldao Joyeros nic nie zdobiło jej stroju. W końcu ta sukienka w ognistym kolorze nie potrzebowała dodatków - obroniła się sama!