Mariusz Węgłowski z serialu "Policjantki i policjanci" uczcił 20. rocznicę ślubu. Dodał zdjęcie sprzed lat. Zmienił się?

Mariusz Węgłowski od 20 lat jest szczęśliwym mężem. Żona aktora to przepiękna kobieta.

Mariusz Węgłowski zdobył szerszą popularność dzięki udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami". Wcześniej widzowie mogli kojarzyć go przede wszystkim z produkcji TV 4, w których to wcielał się w postać Mikołaja Białacha. Węgłowski ma też na koncie epizodyczne role w "Świecie według Kiepskich" i "Pierwszej miłości". Mimo dorobku telewizyjnego aktor stroni od show-biznesu. Nie spotkamy go na ściankach. Chętnie za to udziela się w mediach społecznościowych.

Instagramowy profil Mariusza Węgłowskiego śledzi ponad 70 tysięcy osób. To właśnie tam gwiazdor serialu "Policjantki i policjanci" w wyjątkowy sposób uczcił kolejną, dwudziestą już, rocznicę ślubu. Pochwalił się sklejką dwóch zdjęć. Pierwsze z nich zostało wykonane w dniu zaślubin, a drugie dwie dekady później.

 
20 lat minęło jak jeden dzień - dopisał.

Kilka dni później Mariusz Węgłowski wyjawił, że celebracja rocznicy ślubu została połączona z inną szczególną okazją.

20-ta rocznica ślubu na 18-tych urodzinach córeczki. Takie rzeczy tylko w Polsce. Pozdrowionka kochani. Czas płynie, a w sercu ciągle maj - czytamy obok zdjęcia, na którym towarzyszy mu żona.
 

W komentarzach od razu pojawiły się ciepłe słowa ze strony znajomych i sympatyków Mariusza Węgłowskiego.

Wyglądacie absolutnie fantastycznie!
Jest moc!
Piękna żona. Gratuluję - czytamy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć przynajmniej kolejnych 20 lat w szczęściu i miłości!

Zobacz wideo Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent