Agata Duda wspiera męża w kampanii. Na najnowszym spotkaniu z wyborcami zaprezentowała się w zwiewnej sukience w grochy

Na piątkowym spotkania Andrzeja Dudy z wyborcami pojawiła się również jego małżonka. Pierwsza dama postawiła na zwiewną kreację.

W drugiej turze wyborów prezydenckich, które odbędą się 12 lipca, z urzędującym obecnie prezydentem Andrzejem Dudą, zmierzy się Rafał Trzaskowski. Podczas ostatnich dni kampanii wyborczej obaj kandydaci nie próżnują i zjeżdżają Polskę w dłuż i wszerz, aby przekonać do siebie jak największą liczbę potencjalnych wyborców. W piątek, w Warszawie Andrzej Duda spotkał się z rodzinami w związku z podjęciem inicjatywy ustawodawczej. Tym razem towarzyszyła mu małżonka, która wybrała klasyczną sukienkę w grochy. 

ZOBACZ TEŻ: Zosia Ślotała ocenia styl Agaty Dudy. "Nie ma finezji ani polotu". Wspomniała też o Małgorzacie Trzaskowskiej [TYLKO U NAS]

Agata Duda w sukience w grochy

Styl Agaty Dudy jest dość przewidywalny, jednak ostatnimi czasy zaczął budzić o wiele większe zainteresowanie. Wszystko dzięki materiałowi w "Wiadomościach" TVP, w którym to nieistniejący, amerykański projektant Christian Paul zachwalał styl pierwszej damy. Od tamtej pory każda stylizacja Agaty Dudy jest jeszcze szerzej oceniana. 

ZOBACZ TEŻ: Christian Paul oceniający styl Agaty Dudy już istnieje! W sieci pojawiło się jego konto. Co o nim wiemy?

Agata Duda pojawiła się wraz z mężem na spotkaniu z rodzinami, które odbyło się w Warszawie. Pierwsza dama postawiła na zwiewną, szarą sukienkę w duże białe grochy, do których dobrała czółenka na niskim obcasie. Sukienkę przepadała paskiem w tym samym kolorze. Więcej zdjęć Agaty Dudu w tej stylizacji zobaczycie w naszej galerii, na górze artykułu. Myślicie, że Christian Paul byłby zadowolony z tej stylizacji?

Zobacz wideo Jaka będzie rola Agaty Kornhauser-Dudy w kampanii wyborczej?