Zosia Ślotała ocenia styl Agaty Dudy. "Nie ma finezji ani polotu". Wspomniała też o Małgorzacie Trzaskowskiej [TYLKO U NAS]

Zosia Ślotała w rozmowie z Plotkiem oceniła styl urzędującej pierwszej damy, a także powiedziała, co myśli na temat stylizacji Małgorzaty Trzaskowskiej.

Druga tura wyborów prezydenckich już 12 lipca. Właśnie wtedy Polacy wybiorą, czy na stanowisku pozostanie urzędujący prezydent Andrzej Duda, czy zasiądzie jego konkurent Rafał Trzaskowski. Nieodłącznym elementem kampanii wyborczej jest również postawa małżonek kandydatów, a te budzą coraz to większe zainteresowanie. Dyskutuje się o ich zaangażowaniu, a także prezencji. Styl obu pań w rozmowie z Plotkiem oceniła Zofia Ślotała, stylistka i właścicielka marki Petit Maison.

Zosia Ślotała ocenia styl Agaty Dudy

Jeszcze kilka dni temu media rozprawiały na temat rzekomego projektanta mody Christiana Paula, który w "Wiadomościach" TVP rozpływał się nad stylem pierwszej damy. Niestety, jego wiarygodność budzi wiele wątpliwości, toteż zdecydowaliśmy się skontaktować z prawdziwą stylistką Zosią Ślotałą. Ta skomplementowała figurę Agaty Dudy, jednak zwróciła również uwagę na jej przewidywalność. 

Wybór na wieczór wyborczy był bardzo klasyczny i elegancki. Pierwsza Dama ma dobrą figurę, dlatego też często podkreśla talię. Natomiast w jej stylu nie znajdziemy żadnej finezji ani polotu, coś, do czego przyzwyczaiła nas Jolanta Kwaśniewska, która do dziś jest najlepiej ubraną pierwszą damą. Agata Duda ubiera się zgodnie z protokołem, bezpiecznie - zarówno jeżeli chodzi o kroje, jak i kolory. Jej stylizacje to pewna przenośnia tego, jak wyglądała jej kadencja. Spokój i cisza - ocenia stylistka. 

Zosia Ślotała sugeruje, że pierwsza dama mogłaby pomyśleć nad zmianą fryzury.

Moim zdaniem delikatna zmiana fryzury dużo by dała. Jak udowadnia Małgosia Kożuchowska, krótkie włosy nie oznaczają nudy, ale nie postarzają, niestety, w przypadku pani Agaty jest inaczej - dodaje. 
Zobacz wideo Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony

Według Zosi Ślotały styl żony Rafała Trzaskowskiego znacznie różni się od tego reprezentowanego przez Agatę Dudę. Stylistka po samych stylizacjach wnosi, że Małgorzata Trzaskowska nie byłaby bierną pierwszą damą.

Styl pani Małgorzaty jest mniej formalny (jest prawdopodobieństwo, że się to zmieni, gdy zostanie pierwszą damą, ponieważ często wymaga tego protokół, szczególnie przy oficjalnych spotkaniach z głowami państw). Stawia na wygodę i widać, że nie stroni od sportu. Jej strój odzwierciedla jej sposób bycia, czyli gotowość do pracy i pełne zaangażowanie. Patrząc po ubiorze, nie będzie to osoba, która ma jedynie wyglądać i się ładnie prezentować. Woli garnitur od garsonki, jest nowoczesną silną kobietą - ocenia Ślotała.

Podzielacie jej opinię na temat stylu obu pań?

ZOBACZ TEŻ: Trzaskowska w czerwieni, Duda podkreśliła talię. Tak wyglądały żony kandydatów na prezydenta podczas wieczoru wyborczego

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.