"Rolnik szuka żony". Ania wybrała się nad morze i pozuje z koleżankami w bikini. "Jakub pewnie ogląda zdjęcia i załamany"

Na instagramowym profilu Anny Stelmaszczyk pojawiło się zdjęcie z babskiego wypadu nad morze. Była uczestnika show wygląda pięknie!

Anna Stelmaszczyk to uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", w którym znalazła się za namową swojego dwunastoletniego syna. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, a samotna mama znalazła wymarzoną miłość. Przynajmniej na jakiś czas. Para bowiem rozstała się po kilku miesiącach.

Ania Stelmaszczyk pojechała na wakacje nad polskie morze

Niedawno Ania wybrała się na wakacje z koleżankami. Za kierunek obrały nasze polskie morze. Dziewczyny wyglądają na wypoczęte i z pewnością dobrze się bawią. Na instagramowym profilu Ani pojawiło się zdjęcie w towarzystwie dwóch przyjaciółek.

Wiatr we włosach. Morze, Bałtyk, ja i one - napisała pod zdjęciem Ania Stelmaszczyk.
 

W komentarzach posypały się komplementy dotyczące wyglądu kobiet. Obserwatorzy życzyli dziewczynom udanego wyjazdu i udanej pogody. Ze zdjęcia wnioskujemy, że udało im się wypocząć.

Pięknie dziewczyny wyglądacie.
Super. Udanego pobytu życzę i słonecznej pogody.
Brawo wy.

Jeden z obserwatorów zwrócił uwagę na byłego Ani, Jakuba.

Jakub pewnie ogląda zdjęcia i załamany - napisał internauta.

Ania i Jakub uznawani byli za jedną z ulubionych i najsympatyczniejszych par programu "Rolnik szuka żony". Od początku oboje stawiali na szczerość i szacunek względem siebie nawzajem. Jakub szybko odprawił wszystkie inne uczestniczki do domu, by ostatecznie stworzyć związek z Anną. Ta relacja jednak nie przetrwała próby czasu i po kilku miesiącach zdecydowali się ją zakończyć.

Dziewczynom życzymy udanego wyjazdu i samych niezapomnianych chwil.

Więcej o: