Jennifer Aniston przypadkowo odsłoniła tatuaż na nadgarstku. Za dziarą kryje się wzruszająca historia

Jennifer Aniston podczas udostępnionej na platformie Youtube rozmowy z Lisą Kudrow żywo gestykulowała rękoma, tym samym przypadkowo odsłaniając znajdujący się na lewym nadgarstku tatuaż. Ten wzór ma dla aktorki szczególne znaczenie.

Reaktywacja "Przyjaciół" rozgrzała Internet do czerwoności. Dla fanów serialu każde spotkanie z ulubionymi bohaterami i ich odtwórcami jest prawdziwą gratką. Popularność zdobył nawet opublikowany na Youtubie filmik, na którym zarejestrowano rozmowę pomiędzy Jennifer AnistonLisą Kudrow. Kobiety po latach przypominały sobie wspólnie spędzone na planie hitu lat 90-tych chwile. Na nagraniu ożywiona tematem konwersacji była żona Brada Pitta zaczęła gestykulować, pokazując rzadko widoczny tatuaż, który znajduje się na jej lewym nadgarstku. Fani aktorki dostrzegli dwie liczby 11:11. Wiadomo, jakie jest ich znaczenie. 

Zobacz wideo Instagramowe początki Jennifer Aniston!

Znaczenie tatuażu Jennifer Aniston

W amerykańskim tygodniku "People" pojawił się artykuł, w którym anonimowy informator zwrócił uwagę znaczenie widocznego podczas wywiadu z Lisą Kudrow tatuażu Jennifer. Według źródła aktorka należy do grona niezwykle uduchowionych osób, dla których te liczby mają szczególne znaczenie i moc oraz przynoszą szczęście. Powtarzające się jedenastki mają wskazywać ważne w życiu Aniston daty.

Jedenastka jest dla niej wyjątkowa z powodu przypadających na ten dzień miesiąca jej urodzin i ze względu na Normana - czytamy w "People". 

Jennifer AnistonJennifer Aniston Youtube

Jennifer urodziła się 11 lutego, a Norman był jej ukochanym psiakiem, z którym gwiazdę łączyła niezwykła więź. Zwierzę opuściło ją w 2011 roku, ale pomimo upływu lat aktorka wciąż za nim tęskni.

Ze względu na umiejscowienie tatuażu fani Aniston nie mają okazji podziwiać go zbyt często. A Wam przypadł do gustu?

Więcej o: