To już pewne! "Przyjaciele" wracają. Zdjęcie promujące odcinek specjalny rozgrzało Internet. "Nareszcie"

O powrocie "Przyjaciół" spekulowano już od dłuższego czasu. Aktorzy, tworzący obsadę popularnego serialu z lat 90., coraz częściej pojawiali się razem na zdjęciach w mediach społecznościowych. Wreszcie potwierdzili: "Przyjaciele" znów na ekranach!

"Przyjaciele" robili prawdziwą furorę. Był to jeden z najchętniej oglądanych seriali, który pod koniec ubiegłego stulecia zyskał popularność nie tylko w Stanach, ale na całym świecie. Ostatni odcinek wyemitowany został w 2004 roku, a od tego czasu wciąż zastanawiano się nad tym, czy kultowa produkcja powróci jeszcze kiedyś na ekrany telewizorów. Właśnie nadszedł moment, w którym oficjalnie potwierdzono reaktywację "Przyjaciół". Gwiazdy amerykańskiego hitu opublikowały wymowne posty w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Zobaczcie nagranie, na którym Jennifer Aniston rozbija telefon i podbija Internet!

Przyjaciele wracają

Na instagramowych profilach gwiazd serialu "Przyjaciele" pojawiły się tajemnicze wpisy. Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Lisa Kudrow i Matthew Perry udostępnili w mediach społecznościowych tę samą fotografię promocyjną, która sugeruje, że plotki o reaktywacji produkcji nie były wyssane z palca. To gratka dla sympatyków "Przyjaciół" - powstaje bowiem specjalny odcinek, który dzięki HBO Max pojawi się niedługo na naszych ekranach za pomocą kanału subskrypcji wideo. 

Wiadomość o powrocie "Przyjaciół" wzbudziła niemałe zamieszanie w sieci. Gros fanów, ale także znanych osobowości pozytywnie zareagowała na nowinę. Niektórzy nie dowierzali, prosząc aktorów w komentarzach pod postem o szczegółowe wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. 

Największe zamieszanie powstało pod postem opublikowanym przez Jennifer Aniston. To właśnie na jej profilu wierni widzowie serialu wyrażali ogromny entuzjazm i nie kryli zdziwienia, gdy gwiazda podpisała zdjęcie wymownym "To się dzieje":

Nareszcie.
Na to wszyscy czekali.
Najlepsza wiadomość.

Jesteście ciekawi, kiedy odcinek specjalny "Przyjaciół" pojawi się w sieci?

BWO 

Więcej o: