Serialowi "Przyjaciele" wracają? Każda z gwiazd zarobi za specjalny odcinek prawdziwą fortunę

"Przyjaciele" wrócą na szklany ekran. Aktorzy zgodzili się wystąpić w specjalnym odcinku programu u Ellen DeGeneres. Stawka, którą zgarną, robi wrażenie.

Choć serial "Przyjaciele" przestał być emitowany już ponad dziesięć lat temu, widzowie nadal z wielką chęcią wracają do starych odcinków, by śledzić losy zabawnej szóstki znajomych z Nowego Jorku. Aktorzy, którzy się w nich wcielali, są dziś bardzo znani i ciągle zarabiają na sitcomie. Już niedługo każda główna gwiazda produkcji zgranie po 2,25 miliona dolarów! Za co? Nie uwierzycie.

Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon

Zobacz wideo

"Przyjaciele" znowu razem

Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer nagrają specjalny odcinek "Przyjaciół". Aktorzy ponoć finalizują kontrakt, za który każdy z nich zarobi ponad 2 miliony dolarów! Gwiazdy uwielbianego sitcomu mają ponoć wystąpić w specjalnym odcinku programu u Ellen DeGeneres, w którym będą oglądać zabawne fragmenty starych odcinków. Całość ma trwać zaledwie godzinę.

Fani z niecierpliwością wyczekują, aby znów zobaczyć swoich ulubieńców, w związku z czym szacuje się, że odcinek u dziennikarki może odnotować rekordową oglądalność. To z kolei powoduje, że serialowi "Przyjaciele" mają o co walczyć i robią to. Początkowo mieli dostać za wystąpienie "jedynie" milion dolarów. Obecnie negocjują 2,5 razy większą stawkę i wszystko wskazuje na to, że rozmowy zakończą się sukcesem. 

Każda z gwiazd ma świadomość, ile jest warta. My z chęcią obejrzymy taki odcinek. To wspaniale móc po latach zobaczyć, jak aktorzy się zmienili i jak świetny mają ze sobą kontakt. W promocji odcinka z pewnością pomoże Jennifer Aniston, o której życiu prywatnym media rozpisują się niemalże codziennie

CW

Więcej o: