16-letnia gwiazda Tik Toka popełniła samobójstwo. Wcześniej otrzymywała pogróżki

Siya Kakkar była indyjską gwiazdą mediów społecznościowych. Miała tylko 16 lat.

Siya Kakkar popełniła samobójstwo 25 czerwca w New Delhi. Została znaleziona martwa w swoim domu. Rodzina nastolatki potwierdziła, że dziewczyna od dłuższego czasu dostawała groźby. Policja nie zna dokładnego powodu śmierci, ale cały czas trwa dochodzenie w tej sprawie.

16-letnia gwiazda Tik Toka popełniła samobójstwo

Siya Kakkar zaledwie godzinę przed samobójstwem opublikowała wideo na Tik Toku. Na filmie uśmiechała się i tańczyła. Manager młodej gwiazdy, który rozmawiał z nią parę godzin przed śmiercią, powiedział, że była w dobrym humorze. 

Musi to wynikać z czegoś osobistego… Pod względem pracy dobrze sobie radziła. Zeszłej nocy rozmawiałem z nią o nowym projekcie i brzmiała normalnie - powiedział manager dziewczyny.

Siya Kakkar zdobyła największą popularność dzięki filmom tanecznym publikowanym na Tik Toku. Na Instagramie miała ponad 200 tysięcy obserwujących. Teraz jej profil zasypany jest kondolencjami od fanów dziewczyny.

Post na Instagramie opublikował także fotograf Viral Bhayani, który nie tylko nie dowierza w śmierć nastolatki, ale przestrzega młode osoby, które same muszą walczyć z depresją.

Smutna informacja. 16-letnia najsłodsza tik-tokerka @siya_kakkar zmarła w wyniku samobójstwa. Przed opublikowaniem, rozmawiałem z jej managerem Arjunem Sarinem, który rozmawiał z nią zeszłej nocy o współpracy przy utworze i powiedział, że była w dobrym nastroju i doskonale się czuła. Nawet on nie miał pojęcia, co się wydarzyło, że wybrała taką drogę. Przeglądając jej filmy, możemy powiedzieć, że była tak dobra w tym co robiła. To naprawdę smutne, że wybrała tę ścieżkę. Jeśli czujecie się źle i zmagacie się z depresją, proszę nie róbcie tego - czytamy.

Siya Kakkar jest kolejną ofiarą hejtu. Dla nastolatków, którzy zmagają się z depresją istnieją specjalne linie telefoniczne. 

Wszystkie ważne numery znajdziecie na stronie: https://forumprzeciwdepresji.pl/wazne-telefony-antydepresyjne

Więcej o: